Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Nieoczekiwany początek "Pytania na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili radosne wieści
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 11:25

Nieoczekiwany początek "Pytania na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili radosne wieści

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF; instagram.com/katarzynacichopek

Dzisiejsze wejście “Pytania na śniadanie” na antenę różniło się od tych standardowych. Co prawda znów, jak każdego dnia, przywitała nas para uśmiechniętych prowadzących, ale ci tym razem mieli coś ważnego do ogłoszenia. Co przekazali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski?

Prezenterów aż rozpierała radość i duma. Trudno im się zresztą dziwić, bo jest się z czego cieszyć.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują

Program rozpoczął się dziś od wejścia do letniego studia “Pytania na śniadanie”, gdzie już czekali prowadzący, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. W dłoniach zamiast podkładek ze scenariuszem czy mikrofonów trzymali jednak co innego - niedawno otrzymane Telekamery.

Warto bowiem przypomnieć, że zostali oni na tegorocznym plebiscycie wybrani najlepszą parą prowadzących. To wyróżnienie to dla nich wielki powód do domu. Przyznali jednak, że to nie tyle nagroda dla nich, co dla całego programu. Oczywiście podziękowali też widzom za to, że ci tak chętnie ich oglądają

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dziękują

Dziś prowadzący mieli pierwszą okazję, by za nagrody podziękować w programie, ale oczywiście kilka słów na ten temat opublikowali zaraz po otrzymanie statuetek. Już wtedy Katarzyna Cichopek podkreślała, jak ważne jest to dla niej. To w końcu dowód na to, że wieloletnia, ciężka praca przyniosła efekty.

- Do tej pory serce bije mi mocniej z radości, zaskoczenia i wzruszenia. Te emocje długo ze mną pozostaną, bo takie chwile to dla mnie zaszczyt i wyraz starań 23 lat pracy pisała wówczas Kasia.

Dlaczego Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są tak lubiani?

Nie ma wątpliwości, że popularność akurat tej pary skoczyła do góry, gdy oficjalnie potwierdzono, że są razem w życiu prywatnym. Ich wizerunek zawodowy tylko na tym zyskał. Swego czasu to zjawisko tłumaczyła była już szefowa “Pytania na śniadanie”, Joanna Kurska.

Kładła ona silny nacisk na to, by para nie kryła się ze swoimi uczuciami. Twierdziła bowiem, że widzowie najbardziej pragną właśnie szczerych emocji, dlatego należy je uzewnętrzniać. Jak pokazał czas, miała rację.

Zobacz zdjęcia:

Cichopek i Kurzajewski PnŚ.png
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”