Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nieudana randka? Powstała genialna aplikacja, która pozwoli ci z niej uciec
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 28.08.2018 17:51

Nieudana randka? Powstała genialna aplikacja, która pozwoli ci z niej uciec

Nieudana randka
Fot. unsplash.com @rawpixel

Nieudana randka zdarzyć może się każdemu z nas. Nie musimy jednak dłużej poddawać się jej katuszom. Powstała aplikacja, która sprawi, że ulotnimy się z niej bez robienia przykrości osobie, z którą się widzimy.

Randkowanie bywa męczące, zwłaszcza gdy towarzyszy nam w nim osoba, która okazała się kimś kompletnie innym od swojej internetowej wersji.

Jak uciec z nieudanej randki?

Z pomocą przychodzi aplikacja Gotta Go. Zaczyna ona wysyłać wiadomości na telefon jej posiadacza, dokładnie wtedy, kiedy jest to konieczne. Nie musimy zatem szukać wymówek, żeby pożegnać się z osobą, która działa nam na nerwy lub z którą zupełnie nie mamy o czym rozmawiać. To koniec użerania się z krępującą ciszą. Możemy ustawić apkę tak, aby zaczęła wysyłać do nas pseudo pilne wiadomości w stylu Bardzo potrzebuje cię w pracy lub To bardzo ważne. Przyjedź., w czasie męczącej randki. Nasz potencjalny kandydat na partnera nie poczuje się odrzucony, a my wyjdziemy z całej sytuacji z twarzą. Pytanie tylko, co stanie się, gdy Gotta Go będzie nadużywana? Możemy narazić niektórych na jeszcze większe upokorzenie, niż takie, które spotyka ludzi, gdy zwyczajnie powie się im, że rozmowa się nie klei, więc chyba nie ma sensu jej kontynuować.

Co to znaczy nieudana randka?

Dokładnie to, o czym pisaliśmy w poprzednim akapicie. Poczucie zażenowania, skrępowania i kompletny brak zainteresowania osobą, z którą się umówiliśmy. Nagle okazuje się, że w niczym nie przypomina ona kogoś, kogo sobie wyobrażaliśmy. Cóż, życie jest brutalne. Na szczęście możemy sobie pomóc.

Co sądzicie na temat takiej aplikacji? Korzystalibyście? Na razie jest ona dostępna tylko w krajach anglojęzycznych, ale bez obaw. Na pewno pojawi się również u nas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nieudana randka

ZOBACZ TEŻ:

  1. W trakcie rozwodu ważyła 200 kg. Dziś jej były mąż chce do niej wrócić!
  2. Zrobiła makijaż swojej…babci! Wzruszyła cały internet [WIDEO]
  3. Życie seksualne Polaków. Jak wygląda w 2018 roku?

źródło: playboy.pl