Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Niewiarygodna, wielka radość uczestniczki „Sanatorium miłości”. Niebawem poród, jej rodzina się powiększy
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.05.2022 14:10

Niewiarygodna, wielka radość uczestniczki „Sanatorium miłości”. Niebawem poród, jej rodzina się powiększy

Sanatorium miłości
fot. https://www.facebook.com/sanatoriummiloscitvp/

„Będę babcią!” – pochwaliła się uczestniczka programu „Sanatorium miłości” stacji TVP. Wspaniałe wieści ogłosiła w przedostatnim odcinku czwartego sezonu, którego fragment można obejrzeć na oficjalnym fanpejdżu programu. Kobieta nie potrafiła ukryć wzruszenia. Po jej twarzy spływały łzy szczęścia.

Nowy członek rodziny to zawsze wspaniała wiadomość. Właśnie przekonała się o tym pani Natalia — uczestniczka programu „Sanatorium miłości”. W najnowszym odcinku show przyznała, że jej synowa pojechała do szpitala, by urodzić dziecko.

Uczestniczka „Sanatorium miłości” zostanie babcią

Dzisiaj moja synowa jedzie do szpitala, chyba urodzi mi wnuczkę […] Będę babcią — wyznała pani Natalia w najnowszym odcinku programu „Sanatorium miłości”.

Bohaterka show we łzach przyznała, że będzie to jej pierwsza wnuczka. W napięciu czeka na narodziny dzieciątka i pierwsze wieści ze szpitala.

– No i już jestem szczęśliwa — skwitowała.

Natalia to bohaterka czwartego sezonu show „Sanatorium miłości”. Program od 2019 roku jest emitowany na stacji TVP i cieszy się ogromną popularnością. Przedstawia on bohaterów po 60. roku życia, którzy przez trzy tygodnie poznają się i biorą udział we wspólnych aktywnościach.

Fani show składają gratulacje

Wzruszający klip ze sceną z odcinka udostępnił oficjalny profil programu „Sanatorium miłości”.

– Musicie koniecznie obejrzeć ten fragment z najnowszego, przedostatniego odcinka! – czytamy.

Gdy fani zobaczyli nagranie, natychmiast zaczęli składać gratulacje. Życzyli bohaterce programu wszystkiego dobrego i witali ją w gronie babć.

– Cudowne uczucie. Pamiętam oczekiwanie, ogromną radość, pierwsze przytulenie, obserwowanie jak się rozwija, pierwszy kroczek. Cudownie jest być babcią.

– Natalia witaj w gronie babć. Ja mam 3 wnucząt, jaka radość mieć ich. Gratulację dla Ciebie i niech wnusia zdrowo rośnie.

– To są najpiękniejsze chwile kiedy na świecie pojawi się największy cud świata, maleńka istota. Wszystkiego najlepszego!

– Natalia witaj w gronie babć ja mam dwóch wnuków. Gratulacje — czytamy.

Nowy odcinek „Sanatorium miłości” będzie miał swoją premierę już dzisiaj o godzinie 21:15 w TVP1.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę