Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nikt nie mieszka w takich warunkach jak Hubert Urbański. Skromność, minimalizm i nowoczesność
Michał Fitz
Michał Fitz 04.03.2023 16:13

Nikt nie mieszka w takich warunkach jak Hubert Urbański. Skromność, minimalizm i nowoczesność

Hubert Urbański
fot. KAPiF

Hubert Urbański nie należy do grona celebrytów, którzy przesadnie chwalą się swoją prywatą. To, jak wygląda jego dom, jedynie czasem pokazuje w tle zdjęć, które publikuje. Widać, że to przytulna, choć minimalistycznie zagospodarowana przestrzeń.

Hubert Urbański, jak zresztą znaczna część osób z branży rozrywkowej, na co dzień mieszka w Warszawie. Z niej też pochodzi.

Gdzie mieszka Hubert Urbański?

Przez wiele lat media donosiły, że Hubert Urbański mieszka na Mokotowie. Różne życiowe zawirowania miały jednak sprawić, że później przeprowadził się do Śródmieścia. Nie ma wątpliwości, że ta okolica jest dla niego bardzo wygodna pod względem służbowym.

O Mokotowie jednak całkowicie nie zapomniał. W tej dzielnicy kupił także mieszkanie jednej ze swoich starszych córek. Prywatnie jest bowiem ojcem czterech dziewczynek.

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

Hubert Urbański ceni minimalizm

W tle zdjęć Urbańskiego widać, że ten wystroił swój dom dosyć minimalistycznie. Dominują w nim odcienie bieli, szarości i naturalnego drewna. Całość dopełniają jasne podłogi. 

Na niektórych ścianach można też dostrzec tapety w geometryczne wzory, które sprawiają, że w domu nieco więcej się dzieje.

Hubert Urbański ceni sobie otwarte przestrzenie, dlatego w jego domu nie ma niepotrzebnych drzwi. Kuchnia oddzielona jest od salonu barowym blatem, a przejście do przedpokoju jest otwarte.

Jak Hubert Urbański ozdobił mieszkanie?

Hubert Urbański lubi dobre kino i widać to po tym, czym ozdabiał ściany. Nie brakuje na nich klasycznych plakatów filmowych z ubiegłego wieku. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki.

Klimatu całemu domowi dodają także nietuzinkowe meble i akcesoria. Śmiało można tak powiedzieć o lampie stojącej w jego salonie, czy chabrowej kanapie, która stanowi centrum pokoju dziennego.

Zobacz post:

Źródło: urzadzamy.pl/ o2.pl