Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nowa oferta Pepco. Pojawiły się zimowe hity
Kamil Olek
Kamil Olek 08.11.2021 15:50

Nowa oferta Pepco. Pojawiły się zimowe hity

Pepco
fot. materiały własne

Pepco należy do grona najpopularniejszych sieci sklepowych w Polsce. Utrzymanie pozycji lidera często wymaga jednak podejmowania niezwykłych kroków. Tak stało się i tym razem — sieć zdecydowała bowiem na niezwykłą akcję promocyjną.

Atrakcyjne promocje w Pepco

Mimo że do osławionego „czarnego piątku” pozostało jeszcze sporo czasu, Pepco już teraz kusi klientów dziesiątkami okazji.

Jednym z proponowanych hitów jest klasyczny, czarny golf — uważany przez wielu za element garderoby, który powinien znajdować się w każdej szafie.

Rzecz wykonana jest z niezwykle przyjemnego materiału, posiada również wykończenia, które nadają jej stylu retro. Dzięki ponadczasowemu krojowi idealnie dopasuje się do każdej stylizacji — zarówno luźnej, „domowej”, jak i dużo bardziej eleganckiej.

Wyjątkowo niecodzienna jest również cena. Za damski golf zapłacić trzeba jedynie… 20 złotych. Dostępny jest zaś w wielu rozmiarach – od S do XXXL.

Amatorzy promocji muszą się jednak pospieszyć – jak większość akcji sieci i tak jest bowiem ograniczona czasowo. Warto wiedzieć jednak, że niska cena golfu nie jest jedyną atrakcyjną obecnie ofertą – okazje dotyczą także innych części garderoby, między innymi bielizny.

Pepco

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy

Tagi: pepco promocje