Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Co zobaczyłaś jako pierwsze na obrazku? Twój wybór ujawni, jaki masz sposób myślenia
Oktawian Góral
Oktawian Góral 11.02.2021 12:47

Co zobaczyłaś jako pierwsze na obrazku? Twój wybór ujawni, jaki masz sposób myślenia

Obrazek - kot czy pies
Planeta Polska

Spójrz na obrazek i powiedz, co widzisz jako pierwsze. Wynik tego prostego testu powie Ci, co tak naprawdę myślisz i kim jesteś.

Każdy z nas jest wyjątkowy. I każdy z nas myśli w inny sposób, zwraca uwagę na inne elementy świata, a także inaczej odczuwa rzeczywistość. Niektórzy zwracają uwagę na drobne szczegóły, inni na całokształt. Nie można wskazać, że któreś z podejść jest lepsze lub gorsze.

Jeżeli chcesz się przekonać jakim typem człowieka jesteś, i jaki sposób myślenia bardziej odpowiada Twojemu, spójrz na poniższy obrazek. To, co zobaczysz, jako pierwsze dużo powie o tym, kim jesteś i w jaki sposób postrzegasz świat.

Zasada jest bardzo prosta – spójrz na obrazek i bez zastanowienia powiedz, co widzisz jako pierwsze. Pamiętaj, by zdecydować szybko i bez dopatrywania się.

Spójrz na obrazek:

Kot czy mysz

Co jako pierwsze rzuciło Ci się w oczy? Kot czy mysz? To, jakiej odpowiedzi udzielisz, dużo powie o Twojej wizji świata i sposobie bycia.

Obrazek przedstawia kota

Jeżeli na obrazku jako pierwszego widzisz kota, oznacza to, że jesteś osobą, która bardziej ceni ogół. Przez życie przechodzisz bez wdawania się w drobiazgi. Nie jesteś typem perfekcjonisty. Często, w razie niedoskonałości, jesteś w stanie przymknąć oko i iść dalej. Najważniejszym jest dla ciebie efekt końcowy, całościowy.

Wytyczne i listy są dla Ciebie rodzajem luźnej wskazówki, raczej wolisz dynamiczne działania i improwizację.

Jeżeli na obrazku widzisz kota, to znaczy, że jesteś osobą kreatywną i pełną wyobraźni. Wiesz, że możesz wiele i nie boisz się podejmować nowych wyzwań. Pewność siebie i optymizm, to cechy, które Cię definiują. Uważasz, że życiową ścieżką należy kroczyć w lekkich butach, z uśmiechem na twarzy, nucąc wesołą melodię.

Marzenia nie są Ci obce. Wiesz, że dzięki nie można osiągnąć naprawdę wspaniałe efekty. Nie przejmujesz się, jednak gdy coś nie wychodzi. Lekko machasz ręką i idziesz dalej.

Na obrazku jest mysz

Jeżeli jako pierwszą widzisz mysz, to znaczy, że jesteś drobiazgowy i lubisz skupiać się na szczegółach. Spojrzenie holistyczne jest Ci obce, a liczą się drobne elementy.

Ważnym jest dla Ciebie, by mieć pod ręką skrupulatnie opracowaną listę wytycznych i kurczowo trzymać się jej zapisów, dzięki temu czujesz się pewniej. Improwizacja jest Ci obca, liczy się plan działania, który uwzględnia nawet najbardziej niespodziewane zajścia.

Na drugie imię masz perfekcjonista. Drobne niepowodzenia i niedoskonałości skutecznie psują Ci humor oraz podkopują pewność siebie.

Ludzie jednak ufają Ci i wiedzą, że można na Ciebie liczyć w trudnych chwilach, bo jesteś opoką. Nie ryzykujesz i zawsze wybierasz rozwiązania – może nieco przestarzałe – ale sprawdzone i bezpieczne.

Swoje obowiązki wykonujesz bardzo drobiazgowo. Jesteś naprawdę doskonałym pracownikiem, który wie, że liczy się każdy szczegół, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Dajcie znać w komentarzach, co Wam wyszło i ajkim – kocim czy mysim – typem jesteście!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: