Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Obraził Magdalenę Ogórek, teraz SROGO pożałuje. Dziennikarka nie wytrzymała, jej słowa wbijają w ziemię
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.09.2023 07:03

Obraził Magdalenę Ogórek, teraz SROGO pożałuje. Dziennikarka nie wytrzymała, jej słowa wbijają w ziemię

Wbił szpilę Magdalenie Ogórek. Tak mu odpowiedziała, fot KAPiF
Wbił szpilę Magdalenie Ogórek. Tak mu odpowiedziała, fot KAPiF

Premiera filmu „Agnieszki Holland” wywołała prawdziwą burzę zarówno w debacie publicznej, jak i w mediach społecznościowych. Na temat filmu postanowił wypowiedzieć się również Robert Kozyra, dziennikarz, który dawniej związany był z Edytą Górniak. Mężczyzna w swojej wypowiedzi nawiązał także do Magdaleny Ogórek. Nie miał o niej jednak wiele dobrego do powiedzenia.

Robert Kozyra skrytykował Magdalenę Ogórek

Robert Kozyra w rozmowie z portalem „Plejada” wypowiedział się na temat filmu „Zielona granica”, a także uderzył w PiS oraz TVP. Oberwało się także związanej ze stacją Magdalenie Ogórek, która prowadzi program „Minęła 20”. Jak zauważył dziennikarz, w ostatnim czasie dość łatwo unosi się gniewem i nie szanuje zapraszanych do studia gości:

Oglądałem dwa dni temu program prowadzony przez panią Ogórek. Zawsze to było poniżej pewnego standardu dziennikarskiego, ale teraz ona jest po prostu tak napastliwa, mówiąc do pani Lubnauer: „niech pani nie robi bazaru”.

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

Magdalenie Ogórek oberwało się też za… torebki

Robert Kozyra wytknął także, że jest w stanie zrozumieć zachowanie dziennikarzy TVP, ponieważ jego zdaniem „walczą o swoje życie”, a ich kariera zależy od wyników w nadchodzących wyborach. Jego zdaniem, jeśli obecna partia rządząca straci władzę, Magdalena Ogórek będzie musiała pożegnać się z „drogimi torebkami”.

Do Telewizji Polskiej opozycyjni politycy przychodzą, ale słychać, że mają ściszone mikrofony, więc nawet słabo ich słychać. Nie mogą się przebić przez prowadzącą, w tym przypadku panią Ogórek. Ale jeżeli PiS przegra, to pani Ogórek nie znajdzie pracy, nie będzie mogła kupować drogich torebek i prawdopodobnie będzie bezrobotna, więc ona walczy o życie tak samo, jak pan Rachoń.

Magdalena Ogórek nie pozostawiła tego bez odpowiedzi

Magdalena Ogórek postanowiła odpowiedzieć na szpilę wbitą jej przez Roberta Kozyrę. Była kandydatka na prezydentkę postanowiła opublikować polemikę na swoim instagramowym profilu. Dziennikarka TVP odniosła się w swoich słowach do niedawnej fali krytyki osób związanych z show-biznesem przez byłego partnera Edyty Górniak.

Jakiś nieznany mi zupełnie Pan chce zaistnieć w świecie mediów. Szkoda, że nie ma własnych osiągnięć i musi promować się na moim nazwisku. Zerknęłam w Google: ostatnio atakuje same kobiety – może na polu relacji z płcią piękną ma jakiś kłopot. Zatem życzę szczęścia!

Wbił szpilę Magdalenie Ogórek. Tak mu odpowiedziała, fot. Instagram magdalena.ogorek.JPG
Wbił szpilę Magdalenie Ogórek. Tak mu odpowiedziała, fot. Instagram/magdalena.ogorek

Źródło: Pudelek, Plejada