Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Odebrali Tuskowi prawo jazdy. Teraz wyszło na jaw, w jaki sposób się przemieszcza. Zdjęcia odbierają mowę
Karol Osiński
Karol Osiński 25.11.2021 20:43

Odebrali Tuskowi prawo jazdy. Teraz wyszło na jaw, w jaki sposób się przemieszcza. Zdjęcia odbierają mowę

Donald Tusk
fot. Piotr Molecki/East News

Odkąd Donald Tusk stracił prawo jazdy wszyscy zaczęli zastanawiać się, w jaki sposób będzie się teraz przemieszczać. Oczywiste jest, że za kółko na razie nie wsiądzie, ale wygląda na to, że nie ma powodów do narzekania. „Super Express” podaje, że prezes PO ma osobistego kierowcę.

Przypomnijmy, że Donald Tusk stracił prawo jazdy po znacznym przekroczeniu prędkości w miejscowości Wiśniewo. Teraz musiał przesiąść się na fotel pasażera.

Donald Tusk ma prywatnego kierowcę?

Od momentu gruchnięcia wiadomości, że Donald Tusk stracił prawo jazdy dosłownie głos po nim zaginął. Prezes PO schował się w domu i aż do środy, kiedy spotkał się z przedstawicielami Rady Medycznej. Co ciekawe, do Warszawy zdecydował się na podróż pociągiem, dzięki czemu, jak sam miał stwierdzić, zyskał czas na przemyślenie swojego zachowania.

Po długim dniu pracy Tusk wraz z wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej, Borysem Budką opuścili siedzibę partii, a przed budynkiem czekał na niego prywatny kierowca. Nie dość, że podprowadził byłego przewodniczącego rady europejskiej do auta, to jeszcze otworzył mu do niego drzwi.

Dziennikarze „Super Expressu” zapytali sekretarza generalnego PO Marcina Kierwińskiego o samego kierowcę Donalda Tuska.

Sądzę, że przy okazji oficjalnych spotkań premier będzie korzystał z kierowcy, natomiast, uspokajam wszystkich, do poruszania się w Warszawie, bardzo często wybiera hulajnogę, albo po prostu spacer – powiedział.

W sieci pojawiły się zdjęcia, wsiadającego do auta byłego premiera.

Zobacz zdjęcia:

Donald Tusk
Donald Tusk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Źródło: se.pl

Tagi: donald tusk