Rozrywka.Lelum.pl

Fot. Ja Fryta from Strzegom, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Ogromny ogród i gromada zwierząt. Katarzyna Dowbor mieszka z dala od miasta, tak teraz wygląda jej azyl

11 Września 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Katarzyna Dowbor całkiem niedawno udała się wraz ze swoją córką na zasłużony urlop. W sieci opublikowała filmik, na którym widać, jak została przyjęta, gdy wreszcie wróciła do domu. Na podwórku czekał na nią wyjątkowy komitet powitalny.

Katarzyna Dowbor całkiem niedawno udała się wraz ze swoją córką na zasłużony urlop. W sieci opublikowała filmik, na którym widać, jak została przyjęta, gdy wreszcie wróciła do domu. Na podwórku czekał na nią wyjątkowy komitet powitalny.

Przy okazji prezenterka odsłoniła nieco rąbka tajemnicy i zaprezentowała swój ogród. Już wcześniej pokazywała jego fragmenty na pojedynczych zdjęciach, ale dopiero na tym filmiku widać jego imponujące rozmiary.

Katarzyna Dowbor wróciła do domu

Na wspomnianym wideo widać, że powrót Katarzyny Dowbor spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Co prawda nie wiemy, jak zareagowali na nią ludzcy członkowie rodziny, ale ci czworonożni byli jej obecnością zachwyceni. Filmik pokazuje bowiem, jak prezenterkę obskakuje trójka jej ukochanych psów.

Mało tego, na witaniu z tymi pupilami się nie skończyło. Pod koniec nagrania słychać bowiem, jak dziennikarka mówi, że teraz czas przywitać się z końmi. Gdy zaczyna kierować się do ich zagrody, wszystkie psy posłusznie idą z nią.

Jaki ogród ma Katarzyna Dowbor?

Biorąc pod uwagę fakt, że Katarzyna Dowbor ma kilka psów i gromadkę koni, można było spodziewać się, że jej podwórko będzie imponujących rozmiarów. Widać to na tym nagraniu, bo już ten fragment, na którym witają się z nią psy, jest dosyć duży, a na filmie nie pokazano jeszcze zagrody dla tych większych zwierzaków. Konie muszą mieć gdzie się wyszaleć, więc tamten plac też na pewno nie jest mały.

W oczy rzuca się zresztą nie tylko rozmiar podwórka, ale również jego estetyka. Widać, że prezenterka regularnie dba o trawę, bo ta jest tak przystrzyżona, że wygląda niemal jak dywan. Wokół jest mnóstwo rabat z kwiatami i małymi drzewkami. W tle widać za to niewielki budynek gospodarczy i palenisko z wiszącym nad nim rusztem.

Niewykluczone, że gdzieś na placu stoi także nowa altanka. Stara została bowiem zniszczona w kwietniu. Katarzyna Dowbor opublikowała wówczas w sieci zdjęcie, na którym widać, jak dach konstrukcji zawalił się pod czapą śniegu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor na wakacjach z córką. Czy 23-latka odziedziczyła po niej kolor włosów?
  2. Dostali nowy dom, ale tym razem zapadła jeszcze jedna decyzja. Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza
  3. Marek Piekarczyk przesadził? Steczkowska wyznała, że go kocha, chwilę później wbił jej szpilę. „Jak możesz tak mówić?”

 

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Katarzyna Dowbor wyprowadzona z równowagi, aż zgłosiła rodzinę z programu. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Nowości

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Czytaj więcej >

Nowości

"Pytanie na śniadanie": Najlepszy sposób na cienie pod oczami. Po słowach ekspertki Tomaszewska aż krzyknęła
Czytaj więcej >

Nowości

Po wizycie u lekarza Małgorzata Tomaszewska podjęła radykalną decyzję. Wraz z synem przeszła na dietę
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa z "Sanatorium miłości" dogadza sobie w stolicy. Nie mogła oprzeć się pysznym słodkościom
Czytaj więcej >

Nowości

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Iga Świątek zamieściła wzruszający komunikat
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]