Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała
Marta Kulik
Marta Kulik 05.12.2019 15:07

Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała

ojciec
fot. screen YouTube DailyPicksandFlicks

Ojciec cieszył się z wolnego dnia i stwierdził, że ma ochotę przygotować z córką pyszne śniadanie. Oboje zniknęli w kuchni, a gdy weszła tam żona, zaniemówiła. Natychmiast chwyciła za telefon i wszystko nagrała. Film krąży po sieci i wywołuje wiele emocji. Obejrzały go już miliony.

Dziewczynka bardzo cieszyła się, że niedzielny poranek będzie mogła spędzić z tatą. Z powodu jego pracy nie widywali się tak często, jakby tego chciała. Obiecał jej, że kiedy tylko znajdzie czas, przygotują razem ich ulubione naleśniki. Ojciec miał jednak inny plan. Poza śniadaniem chciał zrobić coś jeszcze.

Ojciec i córka zniknęli w kuchni

Z kuchni dobiegały dźwięki muzyki, ale żona mężczyzny nie wiedziała, co dzieje się w pomieszczeniu. Kiedy zajrzała do środka, zauważyła, że faktycznie naleśniki powstają, ale w trakcie czegoś niewiarygodnego. Przez chwilę tata i córka nawet nie byli w stanie zauważyć jej obecności.

Okazało się, że mężczyzna chciał sprawić, aby był to najszczęśliwszy dzień jego córki. W ten sposób zamierzał wynagrodzić jej tygodnie, które spędziła bez niego. Wziął ją na ręce i jednocześnie przygotowując posiłek… tańczyli do piosenki Eda Sheerana Thinking Out Loud. Kobiecie udało się nagrać wzruszające chwile.

Nagranie porusza największych twardzieli

Wzruszona mama trzymała w rękach telefon i ze łzami oczach nagrywała córkę w ramionach męża. Wiedziała, że nie może im przeszkadzać. Cieszyła się z ich relacji, bo przez długi czas martwiła się, że z powodu pracy ukochanego wiele tracą. Dawno nie widziała swojej pociechy tak szczęśliwej.

Kobieta wiele razy oglądała poruszające nagranie i w końcu uznała, że musi podzielić się nim ze światem. Wideo zostało opublikowane na YouTube, gdzie na chwilę obecną ma już 17,5 miliona wyświetleń. Internauci są zgodni, że to jedna z najlepszych rzeczy, na jakie trafili w sieci.

ZOBACZ FILM:

ojciec

Tata i córka w trakcie przygotowywania śniadania wyglądali przesłodko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: lolmania.eu