Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ojciec odebrał córeczkę ze szkoły. W okolicach jej krocza zauważył plamę, zareagował natychmiast
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 12.02.2020 17:50

Ojciec odebrał córeczkę ze szkoły. W okolicach jej krocza zauważył plamę, zareagował natychmiast

Maghan Markle
fot.eastnews.pl

Ojciec zmuszony był nieco wcześniej niż zwykle odebrać swoją pociechę ze szkoły. Kiedy w okolicach jej krocza zauważył plamę, natychmiast zareagował. Zastanawiałaś się kiedykolwiek, do czego zdolni są ojcowie? Patrząc na poczynania tego mężczyzny, ich wyobraźnia nie zna granic.

Tata to osoba, która jest nie tylko troskliwym opiekunem, ale również wychowawcą swoich dzieci. Oprócz poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia, jego obecność i wsparcie pozwalają dziecku kształtować osobowość, siłę i charakter. Pewien mężczyzna, o którym w sieci zrobiło się głośno, jest żywym przykładem tego, że ojciec dla dobra swojej małej księżniczki, jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Ojciec odebrał córeczkę ze szkoły

Pewnego dnia ojciec musiał nieco wcześniej odebrać swoją 6-letnia córeczkę ze szkoły. Telefon od dyrektora nie pozostawiał bowiem żadnych wątpliwości. Kiedy usłyszał o drobnym wypadku, do którego doszło w trakcie zajęć, zmuszony był podjąć natychmiastowe działanie.

Mężczyzna usłyszał, że jego pociecha popuściła i ma wielką plamę w kroczu. Postanowił dołożyć wszelkich starań, aby dziewczynka nie czuła skrępowania czy wstydu. Miał świadomość, że w jej wieku niektóre przykrości mogą odbić się nawet na psychice. Właśnie wtedy w jego głowie narodził się pewien pomysł.

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Jego reakcja była natychmiastowa

Kreatywność ojca w sieci spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i aprobatą. Nie bez przyczyny został okrzyknięty nawet zaszczytnym mianem tatusia roku. Zastanawiacie się, co zrobił mężczyzna? Zanim wsiadł do auta, oblał sobie spodnie wodą.

Następnie ruszył do gabinetu dyrektora, gdzie czekała na niego córka. Niezwłocznie podszedł do niej i poprosił o użyczenie plecaka. Wówczas 6-latka dostrzegła, że jej tata również ma plamę w kroczu. Na jej twarzy natychmiast pojawił się utracony uśmiech.

-Kiedy zobaczyła moje spodnie, spojrzała na mnie takim wzrokiem, że wiedziałem już, że wszystko jest w porządku- powiedział ojciec.

Zamoczenie spodni okazało się niewielką ceną za uśmiech i radość swojej córki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojciec

Mężczyzna dowiedział sie, że jego córka popuściła.

Ojciec

Ojciec przed pójściem po córkę oblał sobie spodnie wodą.

Ojciec

Wszystko po to, by zobaczyć uśmiech na jej twarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

Źródło: popularne.pl