Rozrywka.Lelum.pl

fot. screen youtube.com, News 5 Cleveland

Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach

30 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Martyna Derdak

Ojciec zostawił dziecko w pociągu. Wszystko miało trwać jedynie chwilę, ponieważ mężczyzna chciał tylko zapalić papierosa. Kiedy zorientował się, że pociąg odjeżdża, natychmiast ruszył za nim. Nagranie jest przerażające.

Ojciec zostawił dziecko w pociągu. Wszystko miało trwać jedynie chwilę, ponieważ mężczyzna chciał tylko zapalić papierosa. Kiedy zorientował się, że pociąg odjeżdża, natychmiast ruszył za nim. Nagranie jest przerażające.

Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Ojciec wsiadł do pociągu, usadził swoje dziecko i wyszedł na peron zapalić. Chwilę później wydarzyło się coś, czego nie zapomni do końca życia.

Ojciec zostawił dziecko w pociągu

Sytuacja wydarzyła się w Cleveland w stanie Ohio. To właśnie tam pewien mężczyzna wszedł do wagonu po to, aby usadzić swoje dziecko na jednym z siedzeń, a następnie pójść zapalić.

Całą sytuację zarejestrowała kamera, która zamontowana została w środku wagonu. Widać na niej dokładnie, że tata chłopca nie miał żadnych złych zamiarów. Kiedy znalazł się już na dworze i wyciągnął papierosa, postanowił podejść do innego pasażera, który stał przed pociągiem. Podczas rozmowy, panowie zauważyli, że pociąg zaczyna ruszać.

Mężczyzna zostawił swoje dziecko pod opieką nieznajomej osoby dorosłej. Kiedy ta zobaczyła, że pociąg odjeżdża, natychmiast dobiegła do drzwi, aby spróbować je otworzyć. Niestety, pojazd coraz bardziej nabierał tempa, aż zaczął odjeżdżać tacie dziecka sprzed nosa.

Co ojciec zrobił w takiej sytuacji?

Ojciec nie czekał długo z reakcją. Dzięki temu, że szybko zaalarmował o tym, co się wydarzyło, historia zakończyła się szczęśliwie. Maszynista, który został zaalarmowany przez interkom, od razu zrobił wszystko, by zatrzymać pociąg. Kiedy udało mu się to zrobić, od razu wycofał go na stację.

Nagranie z tego wydarzenia od razu zostało udostępnione w internecie. Okazało się, że filmik wywołał wiele kontrowersji wśród internautów. Jedni uważają tę historię za niefortunny wypadek, który mógł wydarzyć się każdemu z nas. Inni zaś obwiniają za wszystko rodzica dziecka. Uważają, że ojciec nie powinien pozostawiać bez opieki rodziny swojego synka. Mimo że początkowo obwinili go za to, że nie zachował się odpowiedzialnie w stosunku do swojego dziecka, to po zapoznaniu się z dowodami, wycofali oskarżenia.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wyszedł na papierosa.

ojciec

Mężczyzna nie spodziewał się, że pociąg odjedzie bez niego.

ojciec

Bardzo długo biegł za nim, niestety bezskutecznie.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

"Snajper" niedawno się oświadczył, teraz docierają przykre wieści na temat związku "Chłopaka do wzięcia"
Czytaj więcej >

Nowości

Dorota Szelągowska prowadziła "Pytanie na śniadanie" na silnych lekach. W pewnym momencie do studia wkroczył psycholog
Czytaj więcej >

Nowości

Wszyscy znają ją jako Violetkę z "Ranczo". Aktorka pokazała męża i dzieci
Czytaj więcej >

Nowości

Ludzie na stadionie przecierali oczy. Tak Anna Lewandowska wystylizowała się na mecz z Albanią
Czytaj więcej >

Nowości

Iza Krzan zgasiła Norbiego na wizji. Złapał ją za rękę, jego reakcja mówi wszystko
Czytaj więcej >

Nowości

Media ujawniają, że aktorka "Na dobre i na złe" jest w ciąży z gwiazdorem "M jak miłość". Płyną gratulacje
Czytaj więcej >
Martyna Derdak

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]