Rozrywka.Lelum.pl

fot. KAPIF

Ojciec Piotra Cugowskiego właśnie ujawnił całą prawdę o nowej partnerce syna. Wszyscy będą zaskoczeni

10 Lutego 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Piotr Cugowski jest znów szczęśliwie zakochany. Teraz jego ojciec postanowił w rozmowie z mediami zdradzić kilka szczegółów na temat nowej wybranki swojego syna. Fani mogą być naprawdę zaskoczeni.

Piotr Cugowski ma nową ukochaną!

Jakiś czas temu media obiegła informacja o nagłym i niespodziewanym rozwodzie popularnego piosenkarza. Piotr Cugowski postanowił zakończyć swoje 15-letnie małżeństwo z dziennikarką telewizyjną Elizą Tokarczyk. Jak się okazało, muzyk przez około 1,5 roku utrzymywał to w tajemnicy.

Niedawno wyszło na jaw, że gwiazdor ma już nową ukochaną. Jego wybranką jest Karolina Gwiazda, która z zawodu jest lekarką, internistką i nefrologiem. Para miał już nawet pojawić się razem na planie programu “The Voice Senior”.

 

śmierć kliniczna

Śmierć kliniczna: wyznał, co ukazało mu się przed oczami, gdy umierał

CZYTAJ DALEJ

Kim jest ukochana Piotra Cugowskiego?

Piotr Cugowski nie ukrywa już swojego szczęścia, a o nowej wybrance opowiedział między innymi podczas swojej wizyty w porannym show “Pytanie na śniadanie”, gdzie zdradził, że idealnie się dopełniają. Ze słów muzyka wynika, że nawet ich pozornie całkowicie odmienne zawody mają punkt wspólny, który łączy zakochanych.

-Moja narzeczona Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja zajmuję się rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem - opowiedział wokalista w śniadaniówce.

Teraz głos w sprawie związku syna postanowił zabrać jego tata - Krzysztof Cugowski. Piosenkarz wyznał, że rodzina artysty zna się z Karoliną od lat.

 

Krzysztof Cugowski już od dawna znał nową narzeczoną Piotra Cugowskiego

Legendarny muzyk postanowił wypowiedzieć się na temat nowej relacji syna, która już teraz wzbudza prawdziwą sensację w mediach. Lider zespołu Budka Suflera wyznał, że Karolina jest bardzo bliska z całą ich rodziną, a co więcej, poznała ich wcześniej niż samego Piotra.

-To urocza dziewczyna. Jest lekarką, ma trzy specjalizacje i doktorat. My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida - powiedział Krzysztof Cugowski w rozmowie z magazynem “Na Żywo".

Tym samym gwiazdor ujawnił, że nowa wybranka Piotra Cugowskiego jest już matką. Jednocześnie tabloid zapytał muzyka o ewentualny ślub nowej pary, jednak on stanowczo uciął wszystkie spekulacje i nie zamierzał komentować tych doniesień.

-Nic nie powiem, bo nie wiem. A nawet gdybym wiedział, nie jestem uprawniony do podawania takich informacji - wyznał piosenkarz.

 

Mateusz Murański

Wyciekły mrożące szczegóły ws. śmierci Mateusza Murańskiego. Nieoficjalne informacje obiegają media

CZYTAJ DALEJ
Burt Bacharach

Nie żyje Burt Bacharach. Wybitny muzyk odszedł w wieku 94 lat

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

krzysztof cugowskipiotr cugowski

Podobne artykuły

Nowości

Cudowne nowiny od Natalii Kukulskiej. Pokazała najmłodszą córeczkę
Czytaj więcej >

Nowości

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy
Czytaj więcej >

Nowości

Wszystko zadziało się, gdy Grażyna Torbicka trafiła do szpitala. Była zdumiona, kogo tam zobaczyła
Czytaj więcej >

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]