Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olek Sikora właśnie przekazał niepokojące wieści. Ktoś włamał się na jego profil: „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”
Michał Fitz
Michał Fitz 24.06.2022 23:21

Olek Sikora właśnie przekazał niepokojące wieści. Ktoś włamał się na jego profil: „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Olek Sikora
instagram.com/oleksikora

Olek Sikora znany jest widzom Telewizji Polskiej jako niezwykle sympatyczny i praktycznie zawsze uśmiechnięty prezenter. Ci, którzy obserwują go na Instagramie, mogli być więc dzisiaj nieźle zaskoczeni, gdy zobaczyli ewidentnie wkurzonego prowadzącego.

Samemu Olkowi nie ma się zresztą co dziwić. Skrupulatnie wyjaśnił całe zajście na swojej instagramowej relacji i zapewnił potencjalnego sprawę całego zamieszania, że zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje. Do czego doszło?

Olek Sikora pójdzie do sądu?

Jak wytłumaczył prezenter, jakiś haker usilnie próbował przez tydzień włamać się na jego konto na TikToku i wreszcie mu się to udało. Niestety na profilu pozostawił spustoszenie. Zmienił jego zdjęcie oraz nazwę, a co gorsza usunął wszystkie filmiki, które prowadzący „Pytania na śniadanie” do tej pory wrzucał. Olek, choć nie powiedział tego wprost, zasugerował, że spotka się z internetowym włamywaczem w sądzie.

– Chciałem ci tylko przekazać, że spotkamy się na pewno tam, gdzie spotkać się powinniśmy. Bardzo szybko dojdę do tego, kim jesteś i dlaczego to zrobiłeś — postraszył prezenter stanowczym tonem.

Mało tego, niedługo później Sikora nagrał kolejne wideo, na których przekazał, że tym razem ktoś próbował włamać się na jego maila. Całe szczęście się to nie udało. Wyraźnie poirytowany prezenter stwierdził, że to tak, jakby włamywać się do jego domu. Na poczcie elektronicznej znajduje się na pewno wiele istotnych i wrażliwych dla Olka danych, więc nie ma mu się co dziwić.

Niektórych mógł rozbawić fakt, że Olek Sikora zamierza wyciągać konsekwencje prawne w związku z tym, że ktoś włamał mu się na profil w mediach społecznościowych. Warto tym osobom przypomnieć, że dla osób popularnych takie konta są narzędziami pracy, dzięki którymi zarabiają. Na kradzieży profilu prezenter może być więc dosyć stratny, dlatego jego irytacja jest jak najbardziej uzasadniona.

Zobacz zdjęcie:

Olek Sikora

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aleksander Sikora zaliczył wpadkę na antenie. Kolosalne przejęzyczenie
  2. Co się stało z bratem Pazury? Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, aż ciężko go rozpoznać
  3. Edyta Golec pokazała męża ze wszystkimi swoimi dziećmi. Urocza gromadka robi wrażenie

Tagi: Olek Sikora