Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie w samej bieliźnie. Martyna Gliwińska skomentowała fotografię
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2021 13:20

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie w samej bieliźnie. Martyna Gliwińska skomentowała fotografię

Oliwia Bieniuk
fot. instagram.com/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk z pewnością odziedziczyła swoją niezwykłą urodę po mamie. Niedawno wkroczyła w dorosłe życie i rozpoczęła karierę w show-biznesie. Jej odważne zdjęcia podbijają Instagram.

Oliwia Bieniuk (18 l.) jest córką zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej, polskiej aktorki oraz Jarosława Bieniuka, piłkarza, grającego niegdyś w reprezentacji Polski. Oliwia coraz chętniej uczestniczy w wielu wydarzeniach i projektach ze świata show-biznesu, a ostatnio szczególnie głośno jest na temat jej odważnych zdjęć, które umieszcza na swoim Instagramie.

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?

Wszystko wskazuje na to, że Oliwia fascynuje się aktorstwem. W 2020 r. zadebiutowała w filmie Daniela Rusina. W wielu wywiadach wspominała, że w przyszłości chciałaby grać i jest w pełni świadoma, z jaką odpowiedzialnością i pracą wiąże się ta profesja.

Początkująca aktorka często bierze też udział w licznych sesjach zdjęciowych. Jej zdjęcia są coraz bardziej odważne i wzbudzają duże zainteresowanie internautów.

Ostatnio Oliwia umieściła na swoim Instagramie zdjęcie w bieliźnie. To wywołało lawinę pozytywnych komentarzy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mega klimat! I piękna Ty – napisała jedna z fanek.

Co na to Martyna Gliwińska?

Zdjęcie Oliwii skomentowała także Martyna Gliwińska, która jest byłą partnerką Jarosława Bieniuka. Gliwińska nie kryła swojego zachwytu.

Mega – skomentowała.

Wśród komentarzy pojawił się także wpis chłopaka Oliwii, Michała Krasodamskiego, który najwidoczniej był oczarowany zdjęciem swojej ukochanej.

Najpiękniejsza -podsumował zdjęcie Oliwii. Więcej zdjęć można zobaczyć na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt.pl, Onet.pl, Radiozet.pl