Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ona ma 62 lata a on 25. Para spodziewa się dziecka, mężczyzna oszalał na punkcie seniorki
Michał Fitz
Michał Fitz 10.01.2023 14:31

Ona ma 62 lata a on 25. Para spodziewa się dziecka, mężczyzna oszalał na punkcie seniorki

dziecko
tiktok.com/kingquarannewpage

TikTok pozwolił już wielu na swój sposób osobliwym ludziom zyskać popularność. Teraz zdobywa ją zupełnie niezwykła para. Co jest w niej takiego nietypowego? Otóż różnica wieku, która wynosi aż 37 lat. Quaran jest 25-latkiem, a jego wybranka Cheryl ma 62 lata.

Nie wszyscy dobrze przyjęli ich aktywność, ale mężczyźnie, który prowadzi profil na TikToku, kompletnie to nie przeszkadza. Widać, że para ma gdzieś opinie innych.

Różni ich 37 lat, chcą mieć dziecko

Quaran i Cheryl nie przejmują się tym, że ich miłość może kogoś gorszyć i z ogromną pewnością siebie dzielą się nią w mediach społecznościowych. Na dodatek nie robią tego w subtelny sposób. Nagrywają sporo dwuznacznych scenek i filmiki, gdzie zmysłowo tańczą, ocierając się o siebie. Oczywiście nie brakuje także wideo, na których namiętnie się całują. Całość podkręcają także opisy i komentarze Quarana, które są dosyć „figlarne”.

Prawdopodobnie największe kontrowersje wzbudził jednak fakt, że para chce mieć dziecko i to pomimo różnicy wieku. Mało tego, Cheryl chce wychowywać kolejnego potomka, choć wcześniej urodziła już siedmioro dzieci. Te z kolei dały jej aż siedemnaścioro wnucząt! Z uwagi na jej wiek, para musiała jednak skorzystać z surogatki, która doniesie ciążę.

Jak się poznali?

Jak wobec tego rozpoczęła się ta nietypowa historia miłosna? Co ciekawe obydwoje poznali się, gdy Quaran miał zaledwie 15 lat! Ich romans nie rozpoczął się jednak wtedy. Młodzieniec był wówczas pracownikiem restauracji, którą zarządzał jeden z synów Cheryl. Zaiskrzyło między nimi dopiero kilka lat później, gdy kobieta obsługiwała swojego przyszłego męża na kasie w supermarkecie.

Ten momentalnie się nią zauroczył i postanowił zabrać na randkę. Kobieta szybko odwzajemniła uczucia, dlatego para kilka miesięcy później była już zaręczona. Wkrótce potem wzięli ślub, na który przyszli tylko ze świadkami.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Źródło: Plotek

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: dziecko