Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 09.04.2022 22:22

Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”

Małgorzata Opczowska
Pytanie na śniadanie

Małgorzata Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w programie śniadaniowym na żywo „Pytanie na śniadanie”. Co takiego się wydarzyło?

Małgorzata Opczowska, znana i lubiana prezenterka telewizyjna, wspomina początki pracy dla TVP2. Aktualnie jest prowadzącą programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”. Jak wyglądał pierwszy dzień w nowej pracy?

Małgorzata Opczowska wspomina swój pierwszy dzień w „Pytaniu na śniadanie”

Prezenterka przyznała, iż mimo dużego stażu w telewizji, miała dużą tremę podczas kręcenia programu śniadaniowego na żywo, co mogło przekładać się na jej ton głosu i gesty.

– Mój pierwszy dzień w „Pytaniu na śniadanie” był trochę zaskakujący […] Wydawało mi się, że jestem spokojna, a z drugiej strony gdzieś ta adrenalina i stres był, co pewnie przekładało się na zbyt dużą ekspresję, na zbyt szybkie mówienie- dzieli się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem TikToka.

TTBZ

Małgorzata Opczowska związana jest z telewizją od 13 lat

Małgorzata Opczowska, z wykształcenia prawnik, swoją prawdziwą pasję odnalazła jako prezenterka. Z Telewizją Publiczną współpracuje już od 13 lat. Prowadziła między innymi znane i lubiane przez widzów programy, jak „Granie na śniadanie”, czy „Apetyt na kasę”.

Opczowską mogliśmy również oglądać w programie informacyjnym stacji TVP Info, „Info dzień”. Aktualnie prezenterka prowadzi „Pytanie na śniadanie” z Robertem El Gendy. „Pytanie na śniadanie” możemy oglądać codziennie o godzinie 8 rano w TVP2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu
2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął
3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Źródło: tiktok.pl