Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zrobił już 10 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak Azjata. Długo szukał chirurga, który by się tego podjął
Martyna Derdak
Martyna Derdak 06.11.2019 20:54

Zrobił już 10 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak Azjata. Długo szukał chirurga, który by się tego podjął

operacje plastyczne
thesun.co.uk

Operacje plastyczne w dzisiejszych czasach, dla niektórych osób okazują się największym sprzymierzeńcem. To niebywałe, jak wiele potrafią zrobić ludzie, aby osiągnąć swój cel. Ten mężczyzna najwyraźniej nie potrafił pogodzić się z tym, co przygotowała dla niego matka natura.

Jak dobrze wiemy, w dzisiejszych czasach wiele osób za wszelką cenę dąży do bycia perfekcyjnym. Chodzenie na siłownie, farbowanie włosów, czy wyrazisty makijaż to tylko niektóre ze sposobów, które możemy wykorzystać, aby poprawić swój wygląd. Współczesna medycyna pozwala jednak na coś więcej. Dzięki niej możemy zmienić praktycznie każdą część ciała tak, aby w pełni nas satysfakcjonowała. Dla niektórych operacje plastyczne okazują się wręcz nałogiem i bardzo ciężko powiedzieć im „dość!” w odpowiednim momencie.

Mężczyzna przeszedł już 10 operacji plastycznych

Pewien Brazylijczyk podczas wymiany uniwersyteckiej w Korei Południowej zakochał się tamtejszej kulturze. Postanowił więc, że zmieni swój wygląd tak, aby wyglądać, jak azjatycka kobieta. Kosztowało go to wiele wysiłku, ponieważ aby upodobnić się do swojego ideału musiał wykonać aż 10 operacji. Nie było to takie proste, ponieważ żaden z chirurgów nie chciał podjąć się tego abstrakcyjnego zadania.

operacje plastyczne

Tak mężczyzna wyglądał na początku swojej przygody z operacjami.

Wydał fortunę na operacje plastyczne

Po długim czasie udało mu się znaleźć lekarza, który przemianę mężczyzny potraktował jak prawdziwe wyzwanie. Xiahn Nishi na początku rozpoczął od operacji powiek, a także zamknięcia wewnętrznej części kącika oka, by jego oczy stały się wizualnie mniejsze, a zarazem typowe kształtem dla Azjatów.

Metamorfozie poddał również swoje włosy. Z jasnego blondu udało mu się uzyskać kolor ostrego różu, przypominającego odcieniem gumę do żucia. Ważna była także skóra. Brazylijczykowi wstrzyknięto kwas hialuronowy, który zazwyczaj stosowany jest do wygładzania zmarszczek. Kolejnymi zabiegami było powiększenie nosa oraz brody. Finałowe skutki operacji plastycznych można zobaczyć na zdjęciach, zamieszczonych przez mężczyznę

Reakcja społeczeństwa

Oczywiście kontrowersyjna metamorfoza nie obyła się bez komentarzy. Wiele osób skrytykowało ten pomysł mówiąc, że o wiele lepiej jest wyglądać naturalnie. Ta przemiana ma także wielu zwolenników, zwłaszcza tych, dla których operacje plastyczne są idealnym rozwiązaniem, aby osiągnąć zamierzony cel. Xiahn Nishi przyznaje, że otrzymał wiele wiadomości od ludzi, którzy pragną naśladować jego nowy, azjatycki wygląd.

Sam Brazylijczyk jest bardzo podekscytowany swoją metamorfozą i czuje, że wśród jego bliskich została ona całkiem dobrze przyjęta. Co więcej, przebyte operacje plastyczne dały mu wiele możliwości. Mężczyzna między innymi otrzymał propozycję od amerykańskiej firmy ofertę reklamowania ubrań, oczywiście w stylu azjatyckim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacje plastyczne

Tak Xiahn Nishi wygląda po zabiegach.

operacje plastyczne

Mężczyzna przeszedł diametralną metamorfozę.

operacje plastyczne

Przeszedł 10 operacji plastycznych, aby osiągnąć zamierzony efekt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Legendarna aktorka trafiła do szpitala. Media donoszą, że jej stan jest ciężki
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni

źródło: smh.com.au