Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Opole 2023: Doda przyłapana podczas koncertu, na chwilę się zapomniała. Nagranie z jej wpadką obiega sieć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2023 09:34

Opole 2023: Doda przyłapana podczas koncertu, na chwilę się zapomniała. Nagranie z jej wpadką obiega sieć

Doda, Opole 2023
fot. KAPIF; TikTok/@alexandra.wa

Za nami pierwszy dzień prestiżowego Festiwalu w Opolu. Na scenie w piątkowy wieczór pojawiła się między innymi Doda, która zaskoczyła wszystkich ogromnym widowiskiem. Niespodziewanie jednak doszło do pewnej wpadki.

Podczas wykonywania jednego z utworów wokalistka miała niemałe problemy ze statywem od mikrofonu. Jej próby ratowania sytuacji sprawiły, że na jaw wyszła inna tajemnica.

Doda na Festiwalu w Opolu 2023

Piątkowy koncert dostarczył widzom mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Na scenie pojawiła się plejada gwiazd, w tym między innymi Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Tego wyjątkowego wieczoru nie zabrakło również Dody, która porwała wszystkich do tańca swoimi przebojami.

Charyzmatyczna piosenkarka zadbała również o swoje stroje  scenografie, które już z daleka przykuwały uwagę i zaskakiwały telewidzów. Podczas drugiej części swojego występu wokalistka ubrała ogromne skrzydła i błyszczący kostium, w którym przypominała anioła.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Doda zaliczyła wpadkę podczas Festiwalu w Opolu 2023

W pewnym momencie doszło jednak do niespodziewanego wydarzenia. Doda zasiadła za fortepianem i w stroju anioła miała wykonać swój wzruszający utwór “Pewnie już wiesz”. Niestety, złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że statyw, na którym znajdował się mikrofon, nie chciał współpracować z artystką.

Piosenkarka przez długi czas walczyła z przedmiotem, który spadał na klawisze i uniemożliwiał jej śpiewanie oraz jednoczesne granie na instrumencie. W końcu zdenerwowana gwiazda wzięła mikrofon do ręki i zamaszystym ruchem odrzuciła statyw za siebie.

Doda w ogniu krytyki internautów po Opolu 2023

Podczas gdy większość fanów współczuła gwieździe niezaplanowanego incydentu, który mógł przysporzyć jej trochę stresu i wpłynąć na jej występ, pojawili się również tacy, którzy skrytykowali wokalistkę.

Ich zdaniem wypadek na scenie udowodnił wszystkim, że Doda tylko udawała, że gra na fortepianie, podczas gdy w rzeczywistości mogliśmy usłyszeć nagrany wcześniej dźwięk. W komentarzach nie brak słów, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, a incydent ze statywem wydarzył się po to, abyśmy ją odkryli.

-Czyli nie grała, tylko udawała?

-Czy ktoś podejrzewał Dodę o to, że nauczyła się zapisu nutowego?

-To grała, czy nie grała w końcu? - czytamy w komentarzach na TikToku.

Zobacz nagranie:

Tagi: doda