Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > "Opole 2023": gdy emocje powoli zaczęły opadać po wczorajszym występie Dody, dzisiaj ogłosiła piorunujące wieści. Lawina komentarzy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.06.2023 16:20

"Opole 2023": gdy emocje powoli zaczęły opadać po wczorajszym występie Dody, dzisiaj ogłosiła piorunujące wieści. Lawina komentarzy

Doda
fot. KAPiF

Tegoroczny występ Dody na festiwalu w Opolu przeszedł najśmielsze oczekiwania widzów. Wokalistka zadbała o każdy aspekt, w jego przygotowanie bez wątpienia włożyła wiele wysiłku. A dla wszystkich fanów, którzy ciekawi są, jak artystka pracuje nad swoimi koncertami — dobra wiadomość. Doda właśnie ogłosiła ją na social mediach.

Już tej jesieni będziemy mogli oglądać artystkę w jej nowym reality show emitowanym na antenie Polsatu. Wiemy, kiedy rozpoczną się nad nim prace!

Doda dała niezapomniany koncert na festiwalu w Opolu

Mimo że Doda miała wieloletnią przerwę od występów w Opolu, a podczas przygotowań do festiwalu doszło do skandalu, na skutek którego nie wiadomo było, czy gwiazda ostatecznie zdecyduje się na występ, w tym roku powróciła na wydarzenie w wielkim stylu. Na scenie zaprezentowała widzom show, którego ci długo nie zapomną. 

Koncert Dody uświetniła ciekawa choreografia kilkunastu tancerzy, który występowali razem z nią. Sama artystka również połączyła wokal z tańcem. Nowoczesne wizualizacje dodatkowo uświetniły występ, który pozostanie w pamięci widzów na długo. Emocje po wczorajszym występie Dody zaczęły już powoli opadać, jednak gwiazda nie pozwala o sobie zapomnieć. W najnowszym poście na Instagramie ogłosiła fanom dobre wieści. 

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Doda wystąpi na antenie Polsatu w nowym reality show

„Doda. Dream Show” to nowy program na antenie Polsatu, który będzie miał swoją premierę na jesieni tego roku. Poprzednie reality show z artystką w roli głównej “Doda. 12 kroków do miłości” cieszyło się dużym zainteresowaniem telewidzów, więc najwidoczniej władze stacji liczą na kolejny sukces. Najnowszy program pokaże kulisy pracy i życia prywatnego artystki. Wiadomo, kiedy zaczną się pierwsze zdjęcia!

– Opole Super Bowl 2023. Dziękuje całej ekipie, dzięki której mogę realizować scenicznie moje wizje i marzenia. Dziękuje wszystkim za odbiór. Dajecie mi wiatr w skrzydła do tworzenia największej w moim życiu trasy koncertowej podczas kręcenia mojego reality show, którego pierwszy klaps padnie już za parę dni! – ogłosiła Doda na swoim Instagramie. 

Fani zareagowali z wielkim entuzjazmem na wiadomość od Dody

Kamery Polsatu będą towarzyszyć Dodzie przez 4 miesiące, podczas których artystka będzie się przygotowywała do serii wielkich koncertów. Fani będą mogli zobaczyć, jak przebiega proces prac nad wydarzeniami oraz jaki Doda ma w niego wkład. Program jeszcze się nie zaczął, a już zdążył wywołać wśród internautów wiele emocji!

– To my Tobie dziękujemy! Nie mogę się doczekać zarówno trasy, jak i nowego show! czytamy w komentarzach.

Pod postem Polsatu, który również ogłosił dobrą nowinę, również nie zabrakło głosów zachwytu:

– Jejuuu nie mogę się doczekać! Będę czekać przed tv na każdej emisji odcinkadeklaruje fanka.

– Czyli program roku już znamy. Czekam z niecierpliwością, super będzie zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do takiego widowiska od kulis, a przebojowość Dody na pewno dostarczy mnóstwo emocji – pisze ktoś inny.

Tagi: doda