Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > "Opole 2023": oburzenie po występie Golec uOrkiestry, nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli na scenie
Michał Fitz
Michał Fitz 10.06.2023 07:12

"Opole 2023": oburzenie po występie Golec uOrkiestry, nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli na scenie

Golec uOrkiestra
fot. kadr z programu "Opole 2023"

Doda powróciła na Festiwal w Opolu po latach, ale niektóre gwiazdy występują na nim rokrocznie. Stałymi bywalcami wydarzenia są członkowie zespołu “Golec uOrkiestra”. Choć dostarczyli swoim występem mnóstwo energii, nie wszystkich zadowolili.

W sieci pojawiły się bowiem głosy niezadowolenia dotyczące nie tyle samego koncertu, co po prostu obecności bliźniaków i ich kapeli.

Opole 2023: Występ "Golec uOrkiestry"

Pochodzący z Milówki bracia wylansowali wiele hitów, które okazały się ponadczasowe. Na Festiwalu w Opolu oczywiście nie mogli ich pominąć, bo ich treść zna na pamięć spora część Polaków. Widać to było zresztą po zebranym na widowni tłumie, który śpiewał razem z artystami.

Członkowie zespołu “Golec uOrkiestra” mogli po zejściu ze sceny mieć przeczucie, że dali świetne show. Co innego, gdy weszli w internet. Tam nie brakowało słów krytyki.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Opole 2023: "Golec uOrkiestra" skrytykowana

Co przykre, wspomniany wyżej zespół został skrytykowany za samą obecność na wydarzeniu. Podobnie zresztą oberwało się chociażby kapeli “Pectus” i innym artystom. Internauci skarżyli się, że któryś rok z rzędu dostają to samo, a festiwal wcale nie pokazuje przekroju czołówki polskiej muzyki rozrywkowej, choć powinien to robić.

- Gdzie współczesne gwiazdy jak Sanah, Kaśka Sochacka, kwiat Jabłoni, Ralph Kamiński, Daria Zawiałow, Mrozu? - dopytywał jeden z oglądających.

Opole 2023: Dlaczego na festiwalu nie ma wszystkich gwiazd?

Wszystkich gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej zwyczajnie nie dałoby się upchnąć w terminarz jednego festiwalu, ale telewidzowie twierdzą, ze poszczególnych artystów nie ma też z innych, konkretnych powodów. Te mają mieć podłoże polityczne.

Nie brakuje komentarzy, w których internauci twierdzą, że młodzi wykonawcy nie chcą utożsamiać się z polityką PiS, dlatego też nie pokazują się w TVP, a co za tym idzie, również na wydarzeniach przez tę stację organizowanych.

- Mają kręgosłup moralny i olewają TVP — czytamy w jednym z komentarzy.

Zobacz post:

Tagi: opole