Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Opole 2023: Wzruszająca scena za kulisami, kamera uchwyciła 4-letniego synka Mariny. Chwilę później emocje wybuchły
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2023 13:18

Opole 2023: Wzruszająca scena za kulisami, kamera uchwyciła 4-letniego synka Mariny. Chwilę później emocje wybuchły

Marina Opole 2023
fot. AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna była jedną z gwiazd, które zaprezentowały się na scenie podczas wczorajszego Festiwalu w Opolu. Okazało się, że za kulisami na piosenkarkę czekało dwoje niesamowitych gości.

Gwiazda ma niezwykle wspierającą rodzinę, która na każdym kroku trzyma kciuki za jej karierę. Nie inaczej było tym razem, gdy za kulisami prestiżowego show pojawił się jej mąż Wojciech Szczęsny wraz z synem Liamem.

Opole 2023: Marina Łuczenko urzekła w swojej bajkowej żółtej kreacji

Za nami pierwszy dzień długo wyczekiwanego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wczoraj na scenie nie zabrakło emocji i dobrej zabawy, o które zadbały takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, Gromee, Doda, czy Golec uOrkiestra.

Na scenie pojawiła się również Marina Łuczenko-Szczęsna, która wystąpiła u boku grupy wokalnej Sound'n'Grace. Wokalistka oczarowała nas nie tylko swoim pięknym głosem, ale również zapierającą dech w piersiach stylizacją. Na opolskiej scenie zaprezentowała się w żółtej tiulowej sukni, w której wyglądała niczym księżniczka.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Marina Łuczenko-Szczęsna wspierana przez rodzinę podczas Opola 2023

Z kulisami tegorocznego Festiwalu w Opolu Marina Łuczenko-Szczęsna mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Zaraz po zejściu ze sceny w ramiona gwiazdy wpadł jej 4-letni synek Liam, który mocno przytulił się do swojej mamy.

Wokalistka wzięła chłopca na ręce i zaniosła go do swojego ukochanego. Okazało się, że Wojciech Szczęsny również przyjechał do Opola, aby wspierać swoją żonę. Bramkarz reprezentacji naszego kraju pogratulował ukochanej występu za pomocą czułego pocałunku.

Fani zachwyceni relacją Mariny i Wojciecha Szczęsnych

W komentarzach pod nagraniem sceny zza kulis w Opolu z udziałem Mariny Łuczenko-Szczęsnej oraz jej męża i syna nie brak miłych słów i zachwytów pod adresem relacji, jakie łączą zakochanych.

Fani doskonale pamiętają, jak wokalistka wspierała swojego ukochanego podczas niedawnych meczów reprezentacji Polski podczas mundialu 2022. Wszyscy kojarzą również wzruszającą scenę, gdy 4-letni Liam płakał po przegranej naszej drużyny w ramionach swojego taty. Wygląda na to, że teraz bramkarz postanowił odwdzięczyć się tym samym żonie i również przyjechał do niej w ważny dla niej dzień.

Zobacz nagranie:

Zobacz zdjęcia:

Marina 3.jpg
fot. AKPA
Marina 2.jpg
fot. AKPA
Marina 1.jpg
fot. AKPA
Tagi: marina