Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ostrzegali ją przed Michałem Koterskim. Dagmara wiedziała, że ten związek nie ma przyszłości
Michał Fitz
Michał Fitz 12.03.2023 16:57

Ostrzegali ją przed Michałem Koterskim. Dagmara wiedziała, że ten związek nie ma przyszłości

Michał Koterski
fot. KAPiF

Dziś Michał Koterski jest związany z Marcelą Leszczak, w której zakochał się już wiele lat temu. Para ma nawet wspólne dziecko. Ich burzliwe perypetie sprawiły jednak, że w pewnym momencie rozstali się, a aktor związał się na chwilę z koleżanką po fachu.

Co ciekawe, Dagmara Bryzek, bo to właśnie ona spotykała się z Koterskim w międzyczasie, była ostrzegana, by się z nim nie spoufalać.

Michał Koterski spotykał się z Dagmarą Bryzak

Michał i Dagmara mieli okazję przeciąć się w pracy. Najpierw wspólnie grali w filmie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, a później w „Pierwszej miłości”. Połączyło ich wtedy uczucie, które z perspektywy czasu dużo łatwiej nazwać zauroczeniem niż miłością.

Para spotykała się bowiem raptem kilka miesięcy. Wspólnie pojawili się nawet na premierze filmu „Wesele”. Ostatecznie jednak nic poważnego się między nimi nie urodziło, a Koterski szybko wrócił do byłej partnerki i matki swojego dziecka.

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem

Bryzek była ostrzegana przed Michałem Koterskim

Bryzek po czasie przyznała, że zdawała sobie sprawę z tego, że relacja z Koterskim prawdopodobnie zakończy się dosyć szybko. Przyznała też, że to on ostatecznie ją zostawił. Jak pokazało życie, mogła posłuchać rady, którą dała jej Leszczak.

Ta niedługo po tym, jak na jaw wyszła relacja Koterskiego z Bryzek, udzieliła wywiadu „Pomponikowi”. Nie gryzła się w nim w język i wprost wystosowała do aktorki apel.

- Wiej, dziewczyno. Wiej! - radziła Leszczak, która później sama związała się z Koterskim ponownie.

Michał Koterski szybko się zakochuje?

Można zaryzykować stwierdzenie, że Michał Koterski jest mężczyzną, który szybko poddaje się uczuciom. Pokazała to nie tylko jego relacja z Bryzek, ale również początek związku z Leszczak. Jak przed laty donosiły media, Koterski zaledwie miesiąc po poznaniu jej wybierał już pierścionek zaręczynowy.

Około rok po tym, jak zaczęli się spotykać, na świat przyszedł już ich syn Fryderyk, który, jak się później okazało, wcale rodziny nie scalił. Niewykluczone, że zrobią to kolejne dzieci. Leszczak niedawno wyjawiła bowiem, że chciałaby mieć dużą rodzinę.

Zobacz post:

Źródło: Wirtualna Polsa/ Radio ZET