Rozrywka.Lelum.pl

fot. kard z serialu "Plebania"

Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Dziś Małgorzata Teodorska wciąż zachwyca urodą

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Rola w "Plebanii" stała się dla niej przepustką do świata show-biznesu. Po 13 latach na planie Małgorzata Teodorska zniknęła a jej życie przybrało zupełnie nowy kierunek. Jedno nie uległo zmianie: Dziś modelka i aktorka wciąż zniewala nietuzinkową urodą. 

Gwiazda na ponad dekadę związała się z ekipą serialu “Plebania”. I choć odkąd odeszła z serialu minęło już ponad dziesięciolecie, najnowsze zdjęcia udowadniają, że dla niektórych kobiet wiek nie gra żadnej roli. 

"Plebania" stała się jej drugim domem. Małgorzata Teodorska wspomina czas na planie

Nie miała jeszcze 20 lat, gdy rozpoczęła telewizyjną karierę. Producenci “Plebanii” dostrzegli ją w serialu dokumentalnym “Modelki”. W ten sposób Małgorzata Teodorska zawitała na salonach i z miejsca stała się jedną z boginek czerwonego dywanu. 

Stworzona przez nią postać niejednokrotnie szokowała i wywoływała skrajne emocje. Ekranowa młodziutka “latawica” Irka rzucała kontrowersyjnymi kwestiami, a jednocześnie zachwycała nietuzinkową urodą. Przygoda z telenowelą trwała 13 lat, a po czasie aktorka przyznała, że nie żałuje swoich decyzji. 

- Bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Brakuje mi czasami tej 'temperatury'. Cieszę się, że mogłam być częścią tego projektu - wyznała na łamach Plejady. 

Krystyna Feldman

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Teodorska porzuciła karierę i opuściła Polskę. Co robi dziś?

Choć wydawało się, że Małgorzata Teodorska zaczęła przekładać aktorstwo ponad modeling, w 2005 roku miała okazję wystąpić na okładce Playboya. To tylko podbiło jej popularność, a ona sama przyznała później, że było to dla niej niezwykłe, życiowe doświadczenie. 

Jeszcze w 2008 roku wystąpiła także w “M jak miłość” - rola Irki przyległa jednak do niej i to właśnie z nią jest kojarzona do dziś. Mało kto wiedział natomiast, że karierę przez cały czas łączyła z macierzyństwem. Starszą córkę urodziła mając zaledwie 17 lat. 

Wreszcie, w 2011 roku postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Porzuciła blask fleszy dla miłości i wraz ze swoim ukochanym opuściła Polskę. 3 lata spędziła w Dubaju, ucząc się języka i próbując przetrzeć dla siebie nowe szlaki. Na łamach “Świata i ludzi” zdradziła, że był to dla niej bardzo ciężki czas. 

Gwiazda "Plebanii" po latach wciąż zachwyca urodą

Dziś Małgorzata Teodorska jest mamą dwójki dzieci — w 2019 roku do dorosłej już Wiktorii dołączył młodszy brat. Doskonale odnalazła się w tej roli i nigdy już nie powróciła do modelingu ani aktorstwa. 

Nie ma jednak wątpliwości, że gdyby zechciała, znów mogłaby zalśnić na czerwonym dywanie. Od zakończenia przygody z “Plebanią” minęło ponad 10 lat, a ekranowa Irka wciąż zniewala urodą, brylując w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem, podróżami, a czasem — chwali rodziną. 

Małgorzata Teodorska (1).jpg
fot. KAPiF
Małgorzata Teodorska (2).jpg
fot. KAPiF
Plebania.jpg
fot. kadr z serialu “Plebania”

Źródło: Viva!, Plejada

Magda Gessler

„Jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych”. Przeszywający komunikat Magdy Gessler, fani pytają, co się stało

CZYTAJ DALEJ
Roksana Węgiel

"Uwaga! TVN": partner Roksany Węgiel ujawnił, jak gwiazda skradła jego serce

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Cudowne nowiny od Natalii Kukulskiej. Pokazała najmłodszą córeczkę
Czytaj więcej >

Nowości

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy
Czytaj więcej >

Nowości

Wszystko zadziało się, gdy Grażyna Torbicka trafiła do szpitala. Była zdumiona, kogo tam zobaczyła
Czytaj więcej >

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]