Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pamiętacie stylizację Lary Gessler w majtkach? Teraz posunęła się jeszcze dalej, są zdjęcia
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.09.2023 19:23

Pamiętacie stylizację Lary Gessler w majtkach? Teraz posunęła się jeszcze dalej, są zdjęcia

Lara Gessler w odważnej stylizacji, fot. KAPiF, Instagram/lara_gessler
Lara Gessler w odważnej stylizacji, fot. KAPiF, Instagram/lara_gessler

Magda Gessler doczekała się dwójki dzieci – Tadeusza i Lary. Oboje zdecydowali się pójść w ślady sławnej mamy i związali swoje zawodowe kariery z branżą kulinarną. Praca zawodowa nie jest jednak dla cukierniczki jedynym źródłem zarobku. 

Lara Gessler nie zamierza iść w ślady znanej mamy

Za sprawą sławnej mamy Lara Gessler bywa obiektem zainteresowania mediów, podobnie jak jej brat, który niedawno został ojcem. Jak ujawniła jednak w niedawnym wywiadzie, nie zamierza iść w ślady restauratorki i raczej nie planuje wiązać się z telewizją. Jak ujawniła w rozmowie z portalem „Jastrząb Post” wynika to z faktu, że nie mogłaby się zmusić do występowania w programie, którego formuła jest narzucona przez producentów. Zdradziła jednak, że nie wyklucza tego w stu procentach.

Natomiast jak się zdarzy taki program, który odpowiada mi i wiem, że nie będę musiała mówić nieszczerze, że to będzie format, który mi będzie pasował to tak. Natomiast internet nauczył mnie wygody i bycia tym, kim chcę, tak jak chcę. Więc nie mam zamiaru tego złamać na konto telewizji. To byłaby już praca dla kogoś, więc jeśli mam już pracować dla kogoś i na kogoś, to musiałoby być w 100 proc. zgodne z moją filozofią.

Rodzina Magdy Gessler wkrótce się powiększy. Niestety, płyną przykre wieści z jej domu, córka mówi o życiu rodzinnym

Lara Gessler zaskoczyła na imprezie branżowej

Lara Gessler nie tylko jest współwłaścicielką restauracji i cukierni „Słodki Słony” oraz autorką książek kulinarnych „Słodki zielnik” i „Orzechy i pestki”, ale także cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje 279 tysięcy użytkowników. Internetowa popularność daje jej możliwość nawiązywania współprac reklamowych, które są dodatkowym źródłem dochodu. 

Efektem ostatniej z nich są dość odważne zdjęcia, które dość szybko przywodzą na myśl jej głośną stylizację z jednej z branżowych imprez. 

Lara Gessler w odważnej stylizacji

Jakiś czas temu Lara Gessler wystąpiła na jednym z branżowych wydarzeń w stylizacji, która wzbudziła w mediach sporo szumu. Od tego czasu zaskakujący trend „Underwear as daywear” polegający na eksponowaniu bielizny zaprezentowała także Klaudia El Dursi, Maffashion czy Julia Wieniawa.

Tym razem Lara Gessler zdecydowała się na jeszcze odważniejszą stylizację i w ramach współpracy reklamowej pokazała się na zdjęciach w samej bieliźnie, na którą narzuciła jedynie rozpiętą koszulę. 

Tagi: lara gessler