Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Sześciu policjantów otoczyło pana młodego na weselu. Cała sala wstrzymała oddech
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 01.11.2019 12:41

Sześciu policjantów otoczyło pana młodego na weselu. Cała sala wstrzymała oddech

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Pan młody spotkał się z niemałym zaskoczeniem. Kiedy w trakcie ślubu otoczyło go sześciu policjantów, wszyscy goście zamarli. Na filmiku uchwycono, co wydarzyło się dalej. Zobaczcie sami, jak skończyła się niespodziewana akcja!

Siostra panny młodej podzieliła się na swoim kanale na YouTubie filmikiem z wesela. Na nim widzimy, jak pan młody zostaje w pewnym momencie otoczony przez sześciu policjantów. Cała sala wstrzymała oddech, czekając na to, co wydarzy się dalej.

Pan młody otoczony przez policjantów

To miał być najpiękniejszy dzień ich życia – pan młody, James i jego wybranka zebrali się razem z weselnikami w pięknie przystrojonej sali bankietowej, by świętować zaślubiny. W pewnym momencie do pana młodego podeszło sześciu policjantów, którzy otoczyli mężczyznę nie mówiąc ani słowa.

Okazało się, że wszystko zaplanowała panna młoda. Policjanci byli kolegami z pracy Jamesa, który sam był policjantem od wielu lat. Kobieta przygotowała przemowę, której żaden z policjantów jeszcze długo nie zapomni.

pan młody

Niespodzianka dla pana młodego

W swojej mowie panna młoda zawarła odę do policji. Panegiryk kobiety zawierał politycznie nacechowane pochwały instytucji. W swoim peanie panna młoda ze łzami w oczach mówiła o domniemanym braku szacunku do policjantów oraz zagrożeniach płynących z zawodu.

Pan młody poczuł się wzruszony przemową, której wysłuchał w otoczeniu kolegów z pracy. Kobieta również przygotowała niespodziankę dla wszystkich gości, którą zaskoczyła zgromadzonych na sali.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  2. Piotr Kraśko właśnie opublikował selfie ze swoją byłą. Komentarz jego żony to mistrzostwo
  3. Lekarz, który zawrócił w głowie kobietom na całym świecie. Aż chce się chorować
  4. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno