Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pan młody nie mógł pohamować śmiechu, gdy zobaczył swoją ukochaną podczas ich ślubnej sesji
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 04.09.2019 14:11

Pan młody nie mógł pohamować śmiechu, gdy zobaczył swoją ukochaną podczas ich ślubnej sesji

pan młody
facebook.com/mollymcphoto

Pan młody z niecierpliwością oczekiwał na chwilę, w której po raz pierwszy miał zobaczyć swoją wybrankę w ślubnej kreacji. To jak wyglądała narzeczona, kompletnie go rozbroiło! Mężczyzna nie mógł pohamować śmiechu.

Jak wiele młodych par, Erin i Ean zaplanowali sesję, podczas której pan młody po raz pierwszy zobaczyłby Erin w sukni ślubnej. Według kobiety jej narzeczony był bardzo podekscytowany. Ona rzadko nosi eleganckie kreacje, więc tym więcej dodawało to atmosferze niespodzianki. Jednak poza tym, Ean bardzo stresował się ich wielkim dniem. Ukochana postanowiła rozładować atmosferę w ten nietypowy sposób.

Pan młody był w szoku

Erin udało się przekonać Molly McElleney, ich ślubną fotograf, by pomogła jej w uwiecznieniu żartu. Na sesję ślubną Erin przybyła co prawda w pełnym makijażu i skomplikowanej fryzurze, ale również… w piżamie! Pan młody był zachwycony poczuciem humoru swojej przyszłej żony.

– Był pod ogromną presją… chciał, żeby ten dzień był dla mnie idealny – powiedziała Erin portalowi today.com – Jako pan młody zajmował się tyloma weselnymi sprawami w ciągu ostatniego tygodnia, więc martwił się, czy wszystko na pewno uda się idealnie. Odetchnął z ulgą, kiedy odwrócił się w moją stronę. To przecież wciąż tylko nas dwoje i nasze normalne wygłupy. Uważał, że to było świetne!

Naturalnie po udanym żarcie Erin przebrała się w suknię, w której wystąpiła na ślubie. Wyglądała w niej przepięknie, chociaż sądzimy (podobnie jak pan młody), że zachwycała nawet w wyciągniętym dresie i koszulce z kotem.

To się nazywa dystans do siebie

Na podobny pomysł co Erin, wpadła także Elizabeth Rex Hundley. Nawiązując do środkowego członu swojego imienia, podczas pierwszej prezentacji wystąpiła przed ukochanym w stroju… T-Rexa! Ona również chciała rozładować atmosferę, napiętą z powodu natłoku przedślubnych obowiązków. Ich fotograf uchwycił jak pan młody oczekuje, zestresowany, na ukochaną, a potem na jej widok wybucha śmiechem, natychmiast się rozluźniając.

Takie nagrania najlepiej pokazują, że związek dla każdego może opierać się na czym innym. Najważniejsze, żeby dzielić tę pasję z partnerem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pan młody

Panna młoda postanowiła odstresować ukochanego i pojawiła się na sesji ślubnej… w piżamie.

pan młody

Oto kreacja, którą założyła Erin dla swojego przyszłego męża.

pan młody

Podobnie postąpiła inna panna młoda, która przebrała się za… t-rexa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Mąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?
  3. Mężczyzna z zespołem Tourette’a podbił serca jurorów „Top Model”. Nawet Marcin Tyszka się wzruszył
  4. Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!