Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Podczas dzielenia się tortem weselnym pana młodego poniosło. Goście zaniemówili
Adrianna Elbe
Adrianna Elbe 09.08.2019 14:10

Podczas dzielenia się tortem weselnym pana młodego poniosło. Goście zaniemówili

pan młody
Fot.pexels.com

Pan młody, który stracił cierpliwość podczas dzielenia się tortem weselnym, został oskarżony o przemoc względem swojej żony. Sprawa trafiła do sądu, a niebezpieczny mężczyzna czeka na rozprawę. Co rozzłościło partnera młodej kobiety?

Szokujące wideo, które zamieszczono na platformie YouTube, spotkało się z dużym odzewem ze strony użytkowników. Internauci sugerują, że skoro mężczyzna dopuścił się takiego czynu w gronie najbliższych osób, najprawdopodobniej nie będzie miał skrupułów, by to powtórzyć, gdy będzie z żoną sam na sam.

Najpiękniejszy dzień w życiu?

Na początku nagrania obserwujemy bardzo atrakcyjną parę młodą. Uwagę przykuwa postawa kobiety w sukni ślubnej, która skulona i przerażona nie patrzy nawet na swojego wybranka.

W ślad za obowiązującą tradycją para ma nakarmić się wzajemnie tortem, ukazując swoją miłość i oddanie. Niestety, właśnie w tym momencie doszło do wstrząsającego zdarzenia.

Pan młody uderzył swoją żonę

Mężczyzna podał swojej małżonce kawałek weselnego tortu, który znajdował się na talerzyku. Gdy role miały się zamienić, panna młoda pokusiła się o mały żart. Podając swojemu mężowi tort, odsunęła rękę od jego buzi, licząc na to, że on również odbierze to jako zabawny psikus.

Mężczyzna wpadł w gniew. Nie minęła chwila, gdy podniósł na kobietę rękę i z całej siły uderzył ją w policzek. Panna młoda osunęła się na znajdującą się z tyłu kanapę. Nie mogła uwierzyć w to, że jej ukochany tak ją potraktował.

Konsekwencje prawne

Pokrzywdzona kobieta wniosła oskarżenie przeciwko swojemu mężowi. Niebezpieczny mężczyzna niedługo stanie przed sądem, choć osoby, które obejrzały krótkie nagranie, są przekonane, że konsekwencje go nie ominą. Obrońca oskarżonego przyznał, że atak na pannę młodą był pewną formą obrony. Przed czym się bronił? Trudno stwierdzić…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody

Gdy mężczyzna podawał swojej wybrance kawałek tortu, ta nie wyglądała na zadowoloną.

pan młody

Chwilę później, agresywny pan młody uderzył kobietę w twarz. Sprawa trafiła do sądu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka oszukała cały świat. Urodziła się pod Gdańskiem, a jest bohaterką międzynarodowego przekrętu
  2. Ciało tej kobiety starzeje się w zawrotnym tempie. Ma 20 lat, a wygląda na 80
  3. Zdjęcia ślubne prosto z Rosji, które szokują świat. Oni nigdy nie przestaną nas zadziwiać
  4. Najbardziej męska kobieta świata. Pokazała potężne ciało, a ludzie są przerażeni
  5. Zaproszenie na ślub, które wywołało oburzenie: „Obleśne i wulgarne!” Nowożeńcy pokazali niecenzuralne zdjęcia