Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pan młody prawie popłakał się ze śmiechu tuż przed ślubem. Jego świadek zrobił mu najlepszy możliwy kawał
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 11.10.2019 12:16

Pan młody prawie popłakał się ze śmiechu tuż przed ślubem. Jego świadek zrobił mu najlepszy możliwy kawał

pan młody
facebook.com/LADbible

Pan młody był przed swoim ślubem bardzo zestresowany. Nic dziwnego – każdy denerwuje się podczas tego wielkiego dnia. Chcemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, tak, żebyśmy nie mieli sobie nic do zarzucenia. Niestety, tak silne emocje mogą sprawić, że zaczniemy się denerwować. Nikt nie chce, żeby podczas ślubu zjadła go trema. Od upewnienia się, że czujemy się dobrze, są nasi przyjaciele!

Dużo mówi się o tym, co w dniu ślubu czują kobiety. Większość z nas zdaje się zapominać, że przecież mężczyźni również mogą odczuwać stres. To również ich wielki dzień, oni też chcą zaprezentować się jak najlepiej. Ten pan młody bardzo się stresował przed momentem, w którym miał zobaczyć po raz pierwszy w tym dniu swoją żonę.

Pan młody nie mógł znaleźć słów

W dniu ślubu ten mężczyzna bardzo stresował się przed zobaczeniem swojej przyszłej żony. Jego najlepszy przyjaciel postanowił pomóc mu w rozluźnieniu się i zrobił mu kawał. Pan młody prawie popłakał się ze śmiechu. Przez dłuższy czas nie mógł znaleźć słów na to, co poczuł, kiedy zobaczył swojego przyjaciela.

pan młody

Pan młody tego się nie spodziewał.

Pat, świadek pana młodego, postanowił dogadać się z fotografem w celu zaskoczenia swojego przyjaciela. Mężczyzna poświęcił wiele czasu na to, żeby przygotować tę niespodziankę. To, co wymyślił, było naprawdę zaskakujące, mało kto wpadłby na taki pomysł!

Mężczyzna był w szoku

Fotograf poprosił, żeby pan młody stał w miejscu i nie odwracał się. Powiedział mężczyźnie, że zaraz podejdzie do niego jego przyszła żona, już w pełnym stroju ślubnym. Ten czekał z niecierpliwością, nie mogąc doczekać się, żeby zobaczyć ukochaną. Nie wiedział, że czeka na niego ktoś zupełnie inny.

Kiedy pan młody odwrócił się, natychmiast wybuchł śmiechem. Przed nim rzeczywiście stała osoba w sukni ślubnej, ale nie była to jego narzeczona, a jego świadek — Pat. Ten duży, brodaty mężczyzna wyglądał prześmiesznie w ogromnej, białej sukni. Mężczyzna od razu przestał czuć napięcie!

ZOBACZ WIDEO:

pan młody

Pat ma duże poczucie humoru!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiści walczą o zwierzęta
  5. Nigdy fani tak nie wyśmiali Lewandowskiej. Pokazała przepis na proste danie
  6. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli

źródła: facebook.com