Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pan młody doznał upokorzenia. Ludzie uważają, że jego żona to „najbrzydsza panna młoda”, nie wierzą, że mu się podoba
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 14.08.2019 12:15

Pan młody doznał upokorzenia. Ludzie uważają, że jego żona to „najbrzydsza panna młoda”, nie wierzą, że mu się podoba

pan młody
Stuart Kettell on YouTube

Pan młody został upokorzony i zmieszany z błotem, gdy wrzucił do sieci zdjęcia ślubne ze swoją ukochaną. Ludzie nie potrafią zrozumieć ich miłości. Uważają, że jego kobieta jest najbrzydszą Panną Młodą na świecie! – Ma chore nogi i nie dał rady uciec – komentują bezduszni Internauci zdjęcie mężczyzny.

Ludzie potrafią być bezlitośni, szczególnie w Internecie, gdy mogą bezkarnie wyrażać swoje opinie na każdy możliwy temat. Pan młody, który jest bohaterem naszego artykułu, również miał okazję się o tym przekonać. Mnóstwo osób w krzywdzący sposób skomentowało wygląd jego wybranki. Najwidoczniej zapomnieli, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze niż wygląd!

Pan młody został upokorzony!

Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia ślubne tej młodej Pary, ludzie byli prawdziwym szoku i nawet nie starali się nawet tego ukrywać. Nie od dziś wiadomo, że Internecie najlepiej sprzedaje się wszystko to, co pięknie i przyjemne dla oka – chociaż niekoniecznie naturalne.

O tym, że przeciwieństwa się przeciągają, słyszy się od niepamiętnych czasów. Jednak miłość tej pary dla większości jest zupełnie niezrozumiała. A na zdjęciach gołym okiem widać, że pomimo dzielących ich różnic zakochani nie widzą świata poza sobą! Mężczyzna jest niezwykle wpatrzony w swoją wybrankę, a ona… nie pozostaje mu dłużna. Czego można chcieć więcej?!

Nikt nie rozumie ich miłości!

Internauci nie są w stanie zrozumieć, dlaczego mężczyzna jest z taką kobietą. Jak sami twierdzą mógłby sobie znaleźć kogoś o wiele lepszego. Zastanawiacie się, o co chodzi? Już tłumaczymy!

Problem leży w tym, że Pan młody jest przystojnym, szczupłym mężczyzną, który dla wielu kobiet może wydawać się bardzo atrakcyjny. A jego wybranka jest nieco bardziej kształtną i pulchną kobietą. Nie zapominajmy jednak, że w życiu o wiele bardziej od ładnej buzi i zgrabnej sylwetki liczy się intelekt i niebanalny charakter!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody

Pan młody został upokorzony przez wygląd swojej ukochanej.

Pan młody

Ludzie nie rozumieją ich miłości.

Pan młody

Zdjęcia w sieci stały się prawdziwym hitem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec wszedł do pokoju swojej nastoletniej córki. Dziewczyna nie mogła uwierzyć, co na siebie założył
  2. W wielu krajach panna młoda podczas ślubu staje po lewej stronie. Dlaczego? Powód jest mroczny
  3. Narzeczony zerwał zaręczyny, kiedy zobaczył jej Facebooka. Miał ważny powód
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie