Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pan Młody zażądał rozwodu. Po nocy poślubnej pierwszy raz zobaczył żonę bez makijażu
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.10.2019 12:33

Pan Młody zażądał rozwodu. Po nocy poślubnej pierwszy raz zobaczył żonę bez makijażu

rawpixel.com

Pan młody niemal natychmiast po ślubie zażądał rozwodu. W trakcie nocy poślubnej dowiedział się prawdy, o której nie potrafi zapomnieć. Mężczyzna czuje się oszukany i jak przyznaje dla kobiety, z którą pragnął spędzić resztę życia, był tylko zabawką i pionkiem w grze. Ludzie nie potrafią zrozumieć jego reakcji.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale liczba rozwodów nieustannie rośnie. W zasadzie to zupełnie nas to nie dziwi. Sądząc po słowach, które padają w wyznaniu naszego dzisiejszego bohatera… nic nie wskazuje na to, aby stan ten miał ulec jakiejkolwiek poprawie

Pan młody chce rozwodu

Michał, bo tak ma imię mężczyzna, który podzielił się z nami swoim szokującym wyznaniem. Zaraz po spędzeniu nocy poślubnej ze swoją wybranką, zażądał rozwodu. Już teraz powinniście wiedzieć, że nie pasuje ona do jego idealnego świata.

– Z Agatą spotykaliśmy się od 1,5 roku. Przed ślubem nigdy wcześniej razem nie mieszkaliśmy, po prostu tak było nam wygodniej. Moja kobieta spędzała u mnie większość weekendów, a na tygodniu spotykaliśmy się zwykle na szybki lunch między kolejnymi obowiązkami – rozpoczął swój list Michał.

Pan młody

Para nie zdecydowała się na zamieszkanie razem przed ślubem.

Para doskonale czuła się w swoim towarzystwie. Dodatkowo Agata wzbudzała zachwyt jego wszystkich kolegów. Długie nogi, niebieskie oczy podkreślone nienagannym makijażem, wachlarz rzęs i piękne blond włosy. Była ich ulubienicą.

-Decyzja o ślubie była dość spontaniczna. Zresztą tak jak i my. Zrobiliśmy to w 100% po swojemu. Teraz już wiem, że to był ogromny błąd, a ja wcale jej nie znalem- napisał Pan młody.

Czy powód jest faktycznie, aż tak absurdalny?

– Powinniście wiedzieć coś Jeszce. Aga nigdy nie zmyła przy mnie makijażu. Nawet gdy zostawała u mnie na noc, szla w nim spać, a gdy się obudziłem, na jej twarzy powstawało już nowe arcydzieło. Zawsze się dziwiłem, że od rana zaczyna klejenie tych swoich rzęsek. Ale w zasadzie, to nic mi do tego – napisał.

Problemy zaczęły się po nocy poślubnej. To właśnie wtedy kobieta pokazała mu się zupełnie sauté.

– Okazuje się, że dziewczyna bez tej tony tapety… w niczym nie przypomina Agatki, w której się zakochałem. Jest po prostu brzydka i tyle. W niczym nie pasuje do mojego idealnego świata. Zażądałem już nawet rozwodu, ale ona mnie wyśmiała. Tak jak reszta znajomych – pisze.

Co powinienem zrobić? Agata przestała nie pociągać- puentuje na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan młody

Jego uczucie wygasło, gdy zobaczył swoją wybrankę bez makijażu.

Pan młody

Mężczyzna chce rozwodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Jest najbardziej płodną kobietą na świecie
  3. Tata ostatni raz przytula córkę. Dziecko nie przeżyło, takie piekło zgotowała jej matka i konkubent
  4. 8-letni chłopczyk musiał szybko dorosnąć. W jego domu działy się dantejskie sceny
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno