Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pan młody zapomniał obrączek i wybiegł z kościoła. To, co stało się później przeszło najśmielsze oczekiwania zgromadzonych
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 26.10.2019 22:22

Pan młody zapomniał obrączek i wybiegł z kościoła. To, co stało się później przeszło najśmielsze oczekiwania zgromadzonych

pan młody
Stuart Kettell on YouTube

Pan młody zaszokował wszystkich zgromadzonych gości, kiedy w połowie ceremonii wybiegł z kościoła. Okazało się, że mężczyzna zapomniał obrączek! Wszyscy goście zamarli w oczekiwaniu na to, jak potoczy się dalej sytuacja. Tego, co wydarzyło się potem, nie spodziewał się chyba nikt.

Jak wiadomo, ślub niesie ze sobą wiele radości, ale wraz z tym również dużo stresu. Każdy chce, żeby ten wielki dzień minął jak najlepiej, możliwie bez żadnych pomyłek. Pan młody zapominający obrączek to koszmar, którego sobie nie umiemy wyobrazić. Jednak to właśnie przydarzyło się tej młodej parze. A przynajmniej wszystkim tak się wydawało!

Pan młody wybiegł z kościoła

Vicky i Stuart są szczęśliwą parą. Pan młody jest jednak osobą nieco ekscentryczną i nie zawsze wiadomo, czego się po nim spodziewać. Nawet na swoim ślubie zaszokował wszystkich zebranych tym, na jaki pomysł wpadł. Mało kto miewa takie pomysły jak ten mężczyzna!

pan młody

Pan młody zszokował wszystkich.

Kiedy ich ślub zbliżał się już do końca, Vicky chciała odetchnąć z ulgą. Wyglądało na to, że ceremonia przebiegnie zgodnie z planem, nie stało się nic niespodziewanego. Jednak kobieta mogła przewidzieć, że jej ukochany nie znosi, kiedy rzeczy, które robi są przewidywalne. Stuart nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

W poszukiwaniu obrączek

Kiedy ksiądz poprosił o obrączki, nagle jasnym stało się, że pan młody ich nie ma. Wynikło z tego chwilowe zamieszanie, w którego trakcie mężczyzna stwierdził, że zaraz przyniesie je z domu i wybiegł z kościoła.

Jednak kiedy on zniknął, na ekranie podwieszonym pod sufitem zaczął lecieć film. Pokazywał on w przesadzony sposób trudną podróż mężczyzny przez góry, morza i drogi, w poszukiwaniu obrączek! Wszyscy goście docenili żart mężczyzny, był naprawdę imponujący. Oryginalny skecz sprawi, że zgromadzeni długo tego nie zapomną.

ZOBACZ NAGRANIE:

Pan młody wpadł na wyjątkowo oryginalny pomysł!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

źródła: Stuart Kettell/YouTube