Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała SMS-y niewiernego narzeczonego
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.08.2019 19:44

Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała SMS-y niewiernego narzeczonego

Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi w najważniejszym dniu w swoim życiu. Zamiast tego zdecydowała się jednak na podjęcie nieco innego kroku. Na ślubnym kobiercu przeczytała SMS-y swojego niewiernego narzeczonego.

Wyobraźcie sobie sytuację z najgorszego koszmaru: w przeddzień ślubu dowiadujecie się, że was ukochany was zdradza. Straszne, prawda? Australijska panna młoda doświadczyła tego na własnej skórze. Chcąc pozostać w pełni anonimowa, swoją historię opowiedziała na stronie internetowej Whimn. Jej słowa są naprawdę wstrząsające i aż trudno w to uwierzyć, że mężczyzna, z którym chciała spędzić resztę życia, zrobił jej coś takiego!

Panna młoda przeczytała SMS-y swojego ukochanego do kochanki

Na australijskim portalu internetowym niedoszła Panna młoda- Casey swojego niewiernego ukochanego, nazwała pseudonimem Alex. Kobieta całej prawdy dowiedziała się w przeddzień ich wesela.

-Siedziałam z moimi przyjaciółkami w pokoju w hotelu. Usłyszałam, jak mój telefon wibruje po drugiej stronie pokoju, więc z kieliszkiem w ręku poszłam zobaczyć, kto do mnie pisze- relacjonowała Casey.

Treść wiadomości była dość jednoznaczna, brzmiała ona następująco: Ja bym za niego nie wychodziła, a ty? Casey przeczytała wiadomość i zobaczyła, że dołączone są do niej screeny wiadomości.

Okazało się, że jej ukochany ma romans

Kiedy przeczytała wiadomości, nie mogła uwierzyć – okazało się, że jej wybranek ma romans. Niektóre z SMS-ów, które wysłała mu jego kochanka były sprzed kilku miesięcy, a inne… sprzed kilku dni. Okropne, prawda?

– Chciałbym, żeby moja dziewczyna miała, chociaż połowę twoich umiejętności. Nigdy wcześniej nie czułem czegoś takiego – pisał mężczyzna w wiadomościach.

Dziewczyna była kompletnie zdruzgotana informacjami, które do niej dotarły. Zupełnie nie wiedziała, co ma w tej sytuacji zrobić, a przecież od ślubu dzieliło ją już tylko kilka godzin.

Zemsta była naprawdę słodka

Pomimo żalu i uczucia obrzydzenia, które odczuwała na myśl o swoim narzeczonym, wiedziała, że nie może teraz zrezygnować. Przecież wszyscy są zaproszeni, a sala i kościół zarezerwowane. Obmyśliła więc słodką zemstę! Okazuje się, ze zranione kobiety są zdolne do robienia rzeczy, o których nigdy nam się nie śniło!

– Postanowiłam udawać, że nic się nie stało, zorganizować zgodnie z planem ślub i wesele i spalić go przed naszymi przyjaciółmi i rodzinami – wyznała zraniona kobieta.

Jak pomyślała, tak też zrobiła. Casey nałożyła więc białą suknię, wzięła do ręki bukiet i dzielnie ruszyła wzdłuż kościelnej nawy, bacznie obserwując swoją rodzinę i przyjaciół.

Kiedy kobieta znalazła się przy ołtarzu, obwieściła wszystkim, iż ślubu nie będzie, a Alex… nie jest mężczyzną, za którego się podawał!

Następnie Casey dzielnie odczytała na głos każdego SMS-a, którego jej ukochany wymieniał z obcą kobietą. Mężczyzna tego w żaden sposób nie skomentował. Po prostu wstał i wyszedł ze swoim świadkiem.

– Dziś nie będzie wesela — zamiast tego uczcimy wierność, szczerość, odnalezienie prawdziwej miłości i podążanie za głosem serca, nawet jeśli wiąże się to z bólem – podsumowała zdradzona dziewczyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda

SMS-y, które przeczytała Panna Młoda zupełnie zrujnowały jej życie!

Panna młoda

Najważniejszy dzień w życiu kobiety potoczył się zupełnie inaczej niż planowała!

Panna młoda

Jak się okazuje zemsta potrafi być naprawdę słodka!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kierowca postanowił walczyć z dziurami w drogach w pomysłowy sposób. Użył do tego… lalek
  2. Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Zawartość jej żołądka zaskoczyła wszystkich
  3. 12-latka z Bielska-Białej urodziła dziecko. Władze szpitala ostro zareagował
  4. Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic
  5. Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie