Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pierwszy taniec, który przejdzie do historii. Panna młoda założyła coś niedopuszczalnego
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 04.11.2019 18:24

Pierwszy taniec, który przejdzie do historii. Panna młoda założyła coś niedopuszczalnego

instagram.com Ishan @seefromthesky

Panna młoda postanowiła zaszokować gości na swoim weselu. Zamiast szpilek i długiej białej sukni przebrała się za Baby, bohaterkę filmu Dirty Dancing. W wygodnych trampkach i sukience na ramiączka wraz ze swoim mężem odtworzyli choreografię z finałowej sceny!

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary zakochanych. Pierwszy taniec powinien być więc wspaniałym uświetnieniem wesela i na długo zapaść w pamięci zarówno pary młodej, jak i gości. Małżonkowie wpadli na genialny pomysł i zaskoczyli nim wszystkich. Co zrobili?

Panna młoda w nietypowym obuwiu

Państwo młodzi postanowili odtworzyć słynną scenę z filmu Dirty Dancing, w którym to Patrick Swayze oraz Jennifer Grey, grający główne role, na konkursie tańca dają popis swoich umiejętności tanecznych. Film przeszedł do historii podobnie jak piosenka Time of my life, do której tańczyli aktorzy.

Już pierwsze dźwięki piosenki wywołały w zgromadzonych gościach weselnych aplauz. Doskonale znany wszystkim utwór mógł oznaczać jedno – para za chwilę wykona przepiękny taniec. Tak też się stało!

panna młoda

Panna młoda wraz z mężem wykonują swój taniec

Film w latach 80. stał się wielkim hitem i został uznany za kultowy. Chociaż krytycy nie pozostawili na produkcji suchej nitki, historia miłości Frances zwanej również Baby i Johnny’ego zdobyła sympatię publiczności. Co przełożyło się na sukces filmu? Przede wszystkim prosta miłosna fabuła, ścieżka dźwiękowa, układy taneczne ujmujące kreacje bohaterów, w tym postać Patricka Swayze, który wcale nie umiał wcześniej tańczyć.

Oryginalny pierwszy taniec

Panna młoda udowadnia, że nie trzeba być zawodową tancerką, by oddać magię tego wspaniałego momentu. Musimy przyznać, że pan młody też daje radę! Ich taniec jest naprawdę godzien podziwu.

Na filmiku z wesela Asia i Maciek w piękny sposób pozwolili przenieść nam się znów do filmowego świata miłości. Brawurowo wykonali swoje zadanie. Świetny i bardzo oryginalny pomysł na pierwszy taniec! Ciekawe, jak długo ćwiczyli?

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Para młoda odwaliła kawał dobrej roboty!

panna młoda

Magiczny taniec pary młodej robi wrażenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski produkt na czarnej liście żywności. Eksperci przestrzegają przed jedzeniem jednego typu mięsa
  2. Chihuahua została porwana przez… mewę. Kilogramowy piesek nie miał szans
  3. Na weselu prawie doszło do tragedii. Wszystko przez jedną ze ślubnych tradycji
  4. Znalazła na ulicy kartę pamięci. Okazało się, że zapisano na niej okrutne morderstwo
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

Źródło: youtube.com