Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda przeżyła traumę. Jej narzeczony wykorzystał druhnę na jej oczach
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 08.10.2019 16:30

Panna młoda przeżyła traumę. Jej narzeczony wykorzystał druhnę na jej oczach

panna młoda
Fot.pexels.com

Panna młoda na własne oczy doświadczyła zdrady swojego męża. Czy może być gorszego? Okazuje się, że tak. Jej przyszły mąż wykorzystał druhnę, która lada moment miała stanąć u ich boku przed ołtarzem. Kobieta była zupełnie nieświadoma tego, co się działo – wszystko za sprawą upojenia alkoholowego.

Możecie wyobrazić sobie, co musiała czuć kobieta, która na dwa dni przed ślubem przyłapała swojego męża na zdradzie? Co więcej, w międzyczasie okazało się, że zupełnie nie zna mężczyzny, z którym chciała spędzić resztę swoje życia. Zamiast łez szczęścia i hucznego wesela była rozpacz i natychmiastowe rozstanie.

Panna młoda przeżyła gehennę

Tym zajściem żyły wszystkie zagraniczne media. Musicie wiedzieć, że na dwa dni przed ślubem 28-letni Daniel Carney i jego przyszła żona zaprosili swoich gości do hotelu oraz spływ po rzece Delaware w hrabstwie Monroe, aby uczcić wielki dzień, który zbliżał się wielkimi krokami.

Panna młoda

Panna młoda zupełnie nie znała mężczyzny, z którym chciała spędzić resztę życia.

Podczas spływu kajakowego nie brakowało alkoholu i napojów wysokoprocentowych. To właśnie dlatego jedna z druhen – 29-latka z Oregonu upiła się do nieprzytomności i zupełnie straciła panowanie nad sobą. W związku z tym panna młoda poprosiła swojego ukochanego, aby pomógł dziewczynie wydostać się z powrotem na ląd i odprowadzić ją do pokoju hotelowego. Chciała mieć pewność, że jej przyjaciółce nie grozi niebezpieczeństwo.

Pan młody wykorzystał druhnę

Gdy Panna młoda na krótką chwilę udała się do męskiej szatni, zobaczyła coś, o czym chciałaby jak najszybciej zapomnieć. Mężczyzna jej życia leżał na jej pijanej przyjaciółce. Z relacji ofiary wynika, że ocknęła się ona w momencie, gdy Carney znajdował się już na niej. Później przebudził ją dopiero przeraźliwy kobiecy krzyk.

Ważne jest również że mężczyzna wszystkiego się wyparł, a zainicjowanie kontaktu płciowego zarzucił pijanej druhnie. Nagrania z monitoringu ukazały jednak całą prawdę. Gołym okiem widać, jak mężczyzna wciąga do szatni nieprzytomną kobietę. Koniec końców oskarżony przyznał się do napaści seksualnej, ale zaprzeczył odbycia stosunku płciowego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda

Tymczasem o ślubie wszyscy mogą zapomnieć.

Panna młoda

Ten spływ kajakowy zarówno dla Panny młodej, jak i druhny zakończył się katastrofą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać
  3. Agentka Agnieszki Woźniak-Starak dementuje krążące plotki. „Nie będzie żadnej restauracji”
  4. Mężczyzna zaatakował ciężarną kobietę w sklepie. Wszystko zostało nagrane
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu