Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda nie dowierzała w to, co się wydarzyło w jej noc poślubną. Jej 85-letni mąż okazał się największym zaskoczeniem
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.11.2019 17:33

Panna Młoda nie dowierzała w to, co się wydarzyło w jej noc poślubną. Jej 85-letni mąż okazał się największym zaskoczeniem

panna młoda
Fot. unsplash.com Tim Doerfler

Panna młoda w trakcie nocy poślubnej doznała prawdziwego szoku. Jej 85-letni małżonek zrobił coś, czego ta najprawdopodobniej nigdy nie mogłaby się spodziewać. Swoją historią niemalże natychmiast podzieliła się w sieci. Aż trudno uwierzyć w to, do jakiego stopnia potrafi uskrzydlić miłość.

Noc poślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu świeżo upieczonych małżonków. Romantyczny nastrój, świece i aromatyczne kadzidełka, to tylko nieliczne gadżety, które mogą umilić ten wieczór. Pewna panna młoda swoją opowieścią z nocy poślubnej w sieci wywołała poruszenie. Ukochany przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

Panna młoda nie mogła uwierzyć

25-letnia kobieta na ślubnym kobiercu stanęła u boku 85-letniego mężczyzny. Panna młoda w trosce o zdrowie swojego wybranka zdecydowała, że noc poślubną spędzą w oddzielnych pokojach. Po zakończeniu uroczystości udała się więc swojego apartamentu, by nieco odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Panna młoda

Panna młoda poślubiła dużo starszego mężczyznę.

W pewnym momencie usłyszała pukanie do drzwi. Kiedy je otworzyła w progu, ujrzała swojego męża, który ewidentnie nie zamierzał opuścić jej lokum. Zgodnie z tradycją pragnął skonsumować małżeństwo. Tym sposobem znaleźli się w łóżku, a ich miłosne uniesienie trwało w nieskończoność. Panna młoda nie potrafiła ukryć zdumienia nad kondycją i umiejętnościami swojego partnera!

85-latek po wszystkim wrócił do siebie. Jednak kilka minut później kobieta ponownie usłyszała pukanie. W drzwiach znowu stanął jej ukochany, który najwidoczniej czuł niedosyt po ostatnim razie. Po wszystkim pocałował swoją żonę w czoło i wrócił do swojego apartamentu. Po chwili mężczyzna powrócił niczym bumerang!

Czegoś podobnego nigdy by się nie spodziewała

Panna młoda nie potrafiła ukryć swojego zaskoczenia energią i wigorem swojego ukochanego.

– Jestem naprawdę pod wrażeniem, że w Twoim wieku możesz robić to tak długo i tak często. Byłam z chłopakami trzy razy młodszymi od Ciebie, którzy nie mogli robić tego częściej niż raz, w czasie jednej nocy. Jesteś naprawdę wspaniałym kochankiem… – powiedziała mu kobieta.

Niespodziewanie staruszek spojrzał na nią zabłąkanym wzrokiem, po czym powiedział słowa, które ta zapamięta do końca życia.

– Czy ja już tutaj dzisiaj byłem? – wydusił z siebie zdezorientowany mężczyzna.

Historia panny młodej jest żywo komentowana przez internautów na całym świecie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda

Noc poślubną postanowiła spędzić samotnie.

Panna młoda

Słowa, które usłyszała wprawiły ją w osłupienie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Anna Wendzikowska przeżywa ciężkie chwile. Jej córka właśnie przeszła skomplikowaną operację
  3. Starszy pan pomógł nastolatkowi w metrze zawiązać krawat. Jednak, to co zrobił później porusza do głębi
  4. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości. Na rękach trzyma najsłodszego psa na świecie
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem