Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda popłakała się, gdy odebrała tort weselny za 1200 złotych. Miał wyglądać zupełnie inaczej
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 13.10.2019 15:47

Panna młoda popłakała się, gdy odebrała tort weselny za 1200 złotych. Miał wyglądać zupełnie inaczej

panna młoda
Fot. shutterstock.com

Panna młoda pragnęła jedynie, żeby podczas jej wesela wszystko było tak, jak należy. Niestety, los i nieporadny cukiernik zdecydowali inaczej. Kobieta nie spodziewała się takiej porażki. Okazało się, że jej wymarzony, kosztujący krocie tort, jest dużo gorszy niż przypadkowe ciasta z drogiego supermarketu. Nikomu nie życzymy takiej niespodzianki w dniu wesela.

Każdy z nas chciałby, żeby podczas jego wesela wszystko udało się idealnie. Niestety, los często nam nie sprzyja i właśnie wtedy, kiedy najbardziej się staramy, nic nam nie wychodzi. Tak właśnie stało się w przypadku tej kobiety. Ta panna młoda zaplanowała wszystko, włącznie z wyglądem swojego wymarzonego tortu.

Panna młoda nie mogła patrzeć na ten tort

Kiedy Rena odebrała od cukiernika swój weselny tort, jej serce się złamało. Jej wymarzony tort miał być pięknym, dwupoziomowym ciastem pokrytym masą cukrową, na którym miał „przysiąść” piękny paw. Niestety, osoba której powierzono wykonanie tego ciasta, całkowicie zawiodła. To, co miało być majestatycznym pawiem, ostatecznie wyglądało jak „krzywy, trędowaty indyk”.

panna młoda

Tort, który miał przedstawiać pawia, wyglądał jak „krzywy, trędowaty indyk”.

O ile taki niewypał byłby jeszcze zrozumiały, gdyby Rena powierzyła upieczenie ciasta komuś niedoświadczonego, amatorowi, za głodową stawkę. Jednak sytuacja była diametralnie inna. Panna młoda za swoje ciasto zapłaciła 300 dolarów, czyli około 1200 złotych. Coś takiego jest niedopuszczalne!

Zupełna porażka

Niestety Rena nie miała jak walczyć o swoje, musiała szybko zająć się poszukiwaniem innego ciasta. Kobieta udała się do Walmartu, wielkopowierzchniowego, taniego, amerykańskiego sklepu. Tam kupiła dwa jedyne ciasta, które były na tyle duże, by najedli się nimi weselni goście. Jeden z nich ozdobiony był czekoladowym traktorem. Nic tak świetnie nie świadczy o potędze uczuć, prawda?

Panna młoda była całkowicie załamana tym, w jakim stanie otrzymała ciasto. Zepsuło jej to cały dzień, który miał być tym idealnym i wymarzonym. Niestety, nieporadny i nieuczciwy cukiernik jej to uniemożliwił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Tak miał wyglądać tort.

panna młoda

Rena kompletnie się załamała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiści walczą o zwierzęta
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

źródła: ladbible.com