Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.09.2020 19:50

Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon

Panna młoda
Fot. pxhere.com/pl/photo/53588

Panna młoda na własnym ślubie niebywale często robi jedną, charakterystyczną rzecz. Kiedy przyszli małżonkowie odkrywają mroczną tajemnicę swoich wybranek, dosłownie nie mogą w to uwierzyć. W chwili, gdy długo skrywany sekret ujrzy światło dzienne, zaczynają się prawdziwe problemy.

Ślub to jeden z tych cudownych momentów, który w pamięci zakochanych utkwi na długie lata. To właśnie w tym dniu przed Bogiem i zaproszonymi gośćmi przyrzekają sobie miłość aż po grób. Zderzenie z przykrą rzeczywistością następuje, gdy organizacją zajmuje się panna młoda, a jej ukochany nie ma pojęcia, kim są zaproszeni na ceremonię mężczyźni.

Panna młoda na ślubie skrywa tajemnice

W momencie, gdy wyjdą na jaw, mogą mieć naprawdę opłakane skutki. Wyniki przeprowadzonych badań jednoznacznie wskazują, że przyszli małżonkowie, w tym głównie kobiety skrywają przed drugą połówką tajemnice, która może zaważyć na ich wspólnej przyszłości.

Okazuje się, że większość mężczyzn, którzy lada moment staną na ślubnym kobiercu, nie mają pojęcia, kim są faceci, wpisani na listę gości weselnych. Tajemniczy kolega, o którego istnieniu nigdy nie słyszeli? Tak, takie sytuacje dzieją się naprawdę.

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Statystyki są szokujące

Jak podaje dailymail.com, ponad 60% kobiet przyznaje, że na ich własnym ślubie obecny był ich kochanek z przeszłości. Co więcej, nie widzą w tym nic nadzwyczajnego czy oburzającego.

Niezrozumiały pozostaje jedynie fakt, dlaczego tylko kilka procent z nich otwarcie wyznało o tym fakcie swojemu facetowi. Według badaczy zajmujących się owym problemem wynika to z tego, iż kobiety o wiele łatwiej, częściej i chętniej zaprzyjaźniają się ze swoimi ex.

A wy co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda

Mężowie nie zdają sobie sprawy, jakie tajemnice skrywają ich żony.

panna młoda

Panna młoda może mieć wiele mrocznych sekretów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  2. Nie miał szans, nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Źródło: dailymail.com