Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda miała rzucić bukiet. Wtedy odwróciła się i wręczyła kwiaty młodej kobiecie, goście byli wzruszeni, gdy poznali powód
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 17.11.2019 13:20

Panna młoda miała rzucić bukiet. Wtedy odwróciła się i wręczyła kwiaty młodej kobiecie, goście byli wzruszeni, gdy poznali powód

Fot.pixabay.com

Panna młoda zawsze chce skupiać na sobie uwagę wszystkich gości, to znany fakt. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, kto chciałby zostać przyćmiony podczas swojego wielkiego dnia? Jednak ta panna młoda zrobiła coś niespodziewanego. Kiedy zamiast rzucić bukietem, podarowała go pewnej młodej kobiecie, to na nią zwróciły się oczy wszystkich.

Ślubne tradycje są zazwyczaj dosyć niezwykłe. Często nie rozumiemy ich pochodzenia, ani co właściwie oznaczają te gesty i dlaczego je wykonujemy, ale wciąż kultywujemy. Dlaczego panna młoda rzuca bukiet? Wiemy, że ma zwiastować to szybkie zamążpójście. W tym przypadku przepowiednia na pewno się sprawdziła.

Panna młoda odmówiła rzucenia bukietem

Sierra nikogo nie uprzedziła o tym, co planuje zrobić. Ten plan uzgodniła tylko z bratem, który z niecierpliwością obserwował rozwój wydarzeń. Kiedy panna młoda już miała rzucić bukietem, odwróciła się i podeszła do grupy kobiet oczekujących na możliwość złapania go. Zdecydowanym krokiem podeszła do jednej z nich.

Była to dziewczyna jego brata, Baylee. Nie miała pojęcia, co ma zaraz nastąpić. Jednak kiedy Sierra wręczyła jej kwiaty, za sobą usłyszała głos ukochanego. Kiedy odwróciła się, zobaczyła Solomona, który upadł na jedno kolano i zadał jej wielkie pytanie. Sala wybuchła okrzykami radości. Niewiele panien młodych zgodziłoby się na zorganizowanie czegoś takiego na swoim weselu. Sierra musi naprawdę kochać brata!

panna młoda

Baylee powiedziała „tak”!

Co oznacza złapanie bukietu na weselu?

Złapanie bukietu na weselu oznacza, że to my będziemy następną osobą, która wyjdzie za mąż. Ta tradycja wywodzi się ze starego przekonania, że posiadanie fragmentu stroju panny młodej przynosi szczęście. Kiedyś goście po prostu zrywali z młodych na przykład strzępki materiału.

Żeby uniknąć niszczenia pięknych, wartościowych strojów, panny młode zaczęły w końcu same rzucać gościom ich mniej wartościowe elementy, na przykład kwiaty. Potem przekształciło się to w rzucanie bukietem. To piękne, jak udało im się użyć tej starej tradycji i nadać jej prawdziwego znaczenia.

ZOBACZ TE NIEZWYKŁE OŚWIADCZYNY:

At my cousin wedding and my brother did this….. pic.twitter.com/lBFMKTCIZf

— that funny dude (@Devon0Jones) November 3, 2019

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”
  3. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu
  4. Nastolatka urodziła w klubie. Zaczęła rodzić na parkiecie
  5. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  7. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: inspiremore.com