Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda zrobiła coś niewybaczalnego. Na jej miejscu przed ołtarzem stanęła inna osoba
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.10.2019 12:03

Panna Młoda zrobiła coś niewybaczalnego. Na jej miejscu przed ołtarzem stanęła inna osoba

Panna młoda
Screen z filmiku mirror.co.uk

Panna młoda zrobiła coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać, a już z pewnością nie jej przyszły mąż, który czekał na nią na ślubnym kobiercu. Zamiast niej przed ołtarzem stanęła zupełnie inna osoba. Całe zdarzenie uwiecznione zostało na nagraniu, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci. Tego zdecydowanie nie możecie przegapić.

Ślub z założenia ma być najpiękniejszym dniem w życiu szczęśliwie zakochanych par. To właśnie wtedy przed Bogiem i najbliższymi ludźmi mają ślubować sobie wierność i miłość do grobowej deski. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy zamiast wybranki życia u boku przyszłego pana młodego pojawi się ktoś zupełnie inny, a takie przykre doświadczenie spotkało naszego bohatera.

Panna młoda zrobiła coś szokującego

Możecie wyobrazić sobie, co poczuł pan młody, który zamiast swojej ukochanej na ślubnym kobiercu zobaczył zupełnie nieznajomą kobietę? Co więcej, miała ona na sobie suknię ślubną, a w ręku trzymała przepiękny bukiet kwiatów. Wszystko więc wskazuje na to, że najważniejsze w swoim życiu TAK miał skierować właśnie do niej.

Panna młoda

Panna młoda chciała zaskoczyć swojego ukochanego.

Całe szczęście okazało się, że padł on ofiarą dowcipu swojej przyszłej żony. Lyndsey Holgate, nasza pomysłowa panna młoda chciała zrobić wszystko, aby jej wybranek, Ron ten dzień zapamiętał do końca życia. W związku z tym, że do tej pory to on wykręcał wszystkim numery, przyszła więc pora na odwet.

Kim była nieznajoma kobieta?

To Drag Queen, która Lyndey wynajęła, aby wpadła na wesele i zrobiła show, które na długo utkwi w pamięci jej przyszłego męża, a przy okazji wszystkich gości weselnych.

Hull, czyli Regina Sparkles w urzędzie stanu cywilnego pojawiła się w białej sukni, a w ręce trzymała bukiet kwiatów. W tle przygrywał utwór It Have Have Been Me, Yvonne Fair. Nowa Panna młoda tańczyła wzdłuż przejścia i z ogromną czułością patrzyła na Pana młodego. Następnie niespodziewanie uderzyła go swoim bukietem w głowę, po czym… opuściła salę niczym prawdziwa dama.

Rob jest zwykle żartownisiem, więc ja i mój kuzyn, postanowiliśmy zrobić sobie niego psikus na weselu. Coś podobnego widziałam kiedyś w sieci, więc nie mogłam z tego zrezygnować- tłumaczyła swój pomysł Panna młoda.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. WSZYSCY z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie spory się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Ile koty mają palców? 90% ludzi podaje ZŁĄ odpowiedź
  4. Legendarna polska artystka miała romans z Davidem Bowiem. Zginęła w wieku 47 lat w wypadku
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający