Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda najbrzydsza na świecie? Kpili z niej wszyscy, dziś zachwyca urodą
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 20.10.2019 17:24

Panna Młoda najbrzydsza na świecie? Kpili z niej wszyscy, dziś zachwyca urodą

Panna młoda
Facebook.com @Misty McLendon Photography

Panna młoda została uznana przez Internet za „najbrzydszą na świecie”. Takie komentarze pojawiły się, po tym, jak para młodych ludzi opublikowała zdjęcia ze swojego ślubu. Komentujący byli naprawdę okrutni dla dziewczyny. Kiedy zobaczyli, jak teraz wygląda kobieta, wszystkie komentarze ugrzęzły im w gardłach, teraz na pewno już nie mogą nazwać jej w ten sposób.

Każda panna młoda chcę cieszyć się swoim wielkim dniem wśród kochających ludzi, z mężczyzną, którego poślubia. Każda z nas załamałaby się, gdyby cały Internet stwierdził, że to, w jaki sposób wyglądamy, oznacza, że mamy zostać poniżone przez tysiące osób.

Najbrzydsza panna młoda

Kiedy ta para młodych Rosjan brała ślub, żadne z nich nie spodziewało się, że nagle staną się kimś, o kim mówi pół świata. Wcale też tego nie chcieli. Jednak mnóstwo osób stwierdziło, że musi skomentować wygląd panny młodej. Dziewczyna rzeczywiście nie była może najatrakcyjniejszą kobietą na świecie, ale na pewno nie musiała wysłuchiwać tego przy okazji swojego wesela.

panna młoda

Widać, że mężczyzna jest zakochany w swojej żonie.

Pomimo negatywnych komentarzy, para niczym się nie przejmowała i dalej prowadziła w spokoju takie życie. Kobieta piękna była w oczach męża i przez długi czas jej to wystarczało. Para ma urocze dziecko. Po pewnym czasie „sława” kobiety ucichła, nikt już nie zajmował się jej tematem.

Niezwykła metamorfoza

Po latach pewien dziennikarz przypomniał sobie o tym, że istniała taka kobieta. Postanowił dowiedzieć się, jak żyje teraz osoba, która była znana, jako „najbrzydsza panna młoda”. Mężczyźnie udało się ją odszukać. Kiedy ją zobaczył, oniemiał. Nie spodziewał się, że ktokolwiek może przejść tak niezwykłą metamorfozę.

Kobieta wygląda zupełnie inaczej. Drastycznie schudła, pomogła sobie nieco operacjami plastycznymi. Po jej otyłości, okragłej twarzy i cofniętej linii włosów nie ma już ani śladu. Teraz Rosjanka jest szczupła, piękną kobietą, o gęstych, długich blond włosach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Podczas ślubu kobieta wyglądała tak…

panna młoda

…kilka lat później zachwyca wyglądem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: plotek.pl