Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Sparaliżowana panna młoda wstała z wózka przed ołtarzem. Zebrani w kościele nie mogli powstrzymać łez
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.10.2019 15:31

Sparaliżowana panna młoda wstała z wózka przed ołtarzem. Zebrani w kościele nie mogli powstrzymać łez

Panna młoda
Fot. Instagram.com @jaquienicole

Panna młoda będąc nastolatką, uległa poważnemu wypadkowi. Uraz rdzenia kręgowego sprawił, że zmuszona była poruszać się na wózku inwalidzkim. Jej siła i determinacja przyczyniły się do tego, że w dniu swojego ślubu stanęła przed ołtarzem o własnych siłach. Goście weselni nie mogli w to uwierzyć.

Ślub ma być tym momentem, który Państwo młodzi zapamiętają do końca życia. Z kolei ceremonia, o której chcemy wam opowiedzieć, utkwi w pamięci wszystkich zebranych w kościele. Panna młoda na ślubnym kobiercu dokonała czegoś niemożliwego. Gdyby nie zdjęcia i nagrania aż trudno byłoby w to uwierzyć.

Panna młoda wprowadziła wszystkich w osłupienie

Wszystko za sprawą swoich niecodziennych dokonań, które poczyniła w najpiękniejszym dniu w swoim życiu. Zacznijmy jednak od początku. Kobieta w wieku 17 lat uległa wypadkowi w wodzie, który zmusił ją do poruszania się na wózku inwalidzkim. Jej ogromne zamiłowanie do sportu nauczyło ją tego, że w życiu nigdy nie można się poddawać.

Panna młoda

Panna młoda w dniu ślubu w kościele pojawiła się na wózku inwalidzkim.

17-letnia Jaquie robiła wszystko, co w jej mocy, aby kiedyś ponownie stanąć na nogach. To właśnie dlatego regularnie uczęszczała na rehabilitacje i treningi. W momencie, gdy poznała mężczyznę swojego życia, perspektywa ślubu i wspólnej przyszłości była dla niej ogromną motywacją do jeszcze większych starań.

-Jestem absolutnie przekonana, że możesz przebojem pojawić się na sali na wózku, ale sama nie chciałam, żeby to on zdefiniował ten moment- mówiła Panna młoda w rozmowie z magazynem Comopolitan.

Na ślubie dokonała niemożliwego

Zastanawiacie się, co takiego zrobiła Panna młoda na ślubie? Otóż Jaquie Goncher w trakcie ceremonii wstała z wózka i dotarła pod ołtarz o własnych siłach. Co więcej, na nogach wytrzymała całą ceremonię.

Goście weselni nie potrafili ukryć swojego zaskoczenia i ogromnego wzruszenia. W końcu niewielu z nich wiedziało o regularnych treningach i wrodzonej sile kobiety. Jej mąż zatańczył z nią nawet ich pierwszy taniec. Nagranie to sprawia, że łzy same napływają do oczu. Nie możecie tego przegapić.

ZOBACZ ZDJĘCIA I PIERWSZY TANIEC ZAKOCHANYCH:

Panna młoda

Niespodziewanie stanęła i poszła do ołtarza o własnych siłach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  3. Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy charakteru. 2 zodiaki wyróżniają się na tle innych
  4. W makijażu i bez. W której wersji wyglądają lepiej? 8 zdjęć, które wywołuje skrajne emocje
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił