Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda rzuciła bukietem i rozpoczęła „zabawę”, która przerodziła się w dramat
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.10.2019 10:19

Panna młoda rzuciła bukietem i rozpoczęła „zabawę”, która przerodziła się w dramat

PANNA MŁODA
liveleak.com

Panna młoda nie spodziewała się, że rzucając bukietem, doprowadzi do rozpętania się na jej weselu prawdziwego piekła. A jednak właśnie to zgotowali jej goście. Wiadomo, że podczas tak ważnego dnia, każdego mogą pochłonąć emocje. Jednak takie poddanie się im nie jest ani zdrowe, ani niezgodne z zasadami dobrego wychowania.

Czasami gościom weselnym zdarza się zapominać, że ten dzień jest przede wszystkim wielkim momentem dla państwa młodych. Dają nie ponieść dobrej zabawie i zachowują w sposób, który naprawdę nie przystoi dorosłym, cywilizowanym ludziom. Tak właśnie było w przypadku tych kobiet, które kultywowanie niewinnej tradycji zamieniły w coś, czego nikt nie wspomni z uśmiechem na twarzy.

Panna młoda rzuciła bukietem i rozpętało się piekło

Kobieta nie spodziewała się tego, co stało się po rzuceniu przez nią bukietu. Zachowanie druhen na jej weselu przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Kiedy panna młoda rzuciła bukietem, za jej plecami nagle zrobiło się zamieszanie.

Kiedy odwróciła się, żeby zobaczyć, co się dzieje, panna młoda zamarła. Za jej plecami, dwie z kobiet, które próbowały złapać bukiet, teraz toczyły o niego zażartą walkę. Dosłownie walkę, szarpiąc się za włosy i w którymś momencie nawet przewracając na podłogę. Panna młoda była w szoku. W końcu jedna z kobiet wyszła z tego starcia zwycięsko, ale strój żadnej z nich nie wyglądał już elegancko.

panna młoda

Rzucanie bukietu, dawna weselna tradycja

We współczesnych czasach, rzucanie bukietu symbolizuje dwie rzeczy. Z jednej strony, panna młoda rzucając kwiaty za siebie, odcina się od swojego dotychczasowego życia, przyjmując rolę mężatki. Z drugiej, dla kobiety, która go złapie, będzie on wróżbą, że to ona jako następna przywdzieje białą suknię.

Tradycja ta nie wzięła się z próżni. Już przed jej powstaniem, zabranie ze ślubu części ubioru panny młodej miało przynosić gościom szczęście. Oczywiście, wychodzące za mąż kobiety nie było zbyt szczęśliwe, kiedy ktoś urywał na przykład kawałek ich cennej sukni. Zaczęły więc same rzucać gościom mniej cenne części ubioru, co w końcu przerodziło się, w rzucanie bukietu.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Wysłała SMS na numer nieżyjącego taty. Dostała odpowiedź
  3. Facet zaprasza dzieci do auta. Jedna sztuczka wystarczy, żebyś uratował je przed porwaniem
  4. Kobieta poprosiła, żeby zajął się ich córeczką. Szybko pożałowała swojej decyzji
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródła: koscielska.pl, liveleak.com