Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 30.09.2019 13:45

Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda
Screen z filmiku Youtube

Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia.

Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

Panna młoda nie mogła powstrzymać łez

Gdy tylko Ollie postanowił oświadczyć się swojej ukochanej Liz zdawał sobie sprawę, że ich wspólne życie będzie naprawdę trudne. Musicie wiedzieć, że jego wybranka jest instruktorką tańca i śpiewu w prestiżowej szkole tańca. To właśnie tam jego ukochana spędza większość swojego czasu. Kobieta w pełni poświęca się swojej pracy.

Panna młoda

Panna młoda na ślubnym kobiercu nie mogła powstrzymać łez.

Mężczyzna, mając pełną świadomość tego, jak ważne są dla niej dzieciaki, które ma okazje szkolić wpadł ma pewien pomysł. A ten bez wątpienia okazał się strzałem w dziesiątkę. Ollie postanowił, że zaprosi ich do wzięcia czynnego udziału w ceremonii. W sekrecie przez przyszłą żoną zorganizować spotkanie z rodzicami młodych talentów i ustalić plan działania.

Jej ukochany wykazał się ogromną kreatywnością

Na filmiku krążącym po internecie zobaczyć możemy moment przysięgi małżeńskiej. To właśnie wtedy jej uczniowie zakradli się na górne piętro kościoła i zaśpiewali jedną z ulubionych piosenek Panny młodej. Mowa oczywiście o A Thousand Years Christiny Perri.

Liz zupełnie się tego nie spodziewała. Zaskoczona kobieta odwróciła się, a z jej oczu popłynęły łzy. Ten moment bez wątpienia utkwi w jej pamięci na długie lata.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu