Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Była partnerka pana młodego zniszczyła ceremonię ślubną. Wbiegła do sali ubrana w białą suknię
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 02.08.2019 14:20

Była partnerka pana młodego zniszczyła ceremonię ślubną. Wbiegła do sali ubrana w białą suknię

Panna Młoda
Screen z filmiku metro.co.uk

Panna młoda przeżyła prawdziwy koszmar podczas własnego ślubu. Jej najpiękniejszy dzień w życiu okazał się katastrofą, o której najprawdopodobniej nigdy nie będzie umiała zapomnieć. A wszystko za sprawą byłej dziewczyny swojego ukochanego. Kobieta przebrana w suknię ślubną postanowiła w najgorszy możliwy sposób przerwać ceremonię! Koniecznie dowiedz się, co tak naprawdę się wydarzyło!

Fakt, iż kobiety potrafią być zazdrosne nawet o swojego ex, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Jednak dziewczyna, która w szybkim czasie stała się prawdziwym hitem Internetu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Panna młoda, której przydarzył się koszmar podczas własnego ślubu zapamięta ów dzień na całe życie.

Panna młoda tego dnia nie zapomni do końca życia

W Chinach, w trakcie ceremonii zaślubin doszło do niecodziennych wydarzeń. Nic więc dziwnego, że gdy tylko filmik pojawił się w sieci wywołał prawdziwą furorę. Internauci byli oburzeni, tym do czego są zdolne kobiety, które nie potrafią uporać się z rozstaniem.

Na filmiku zobaczyć możemy Parę Młodą, która za chwilę wypowiedzieć ma sakramentalne TAK. Niespodziewanie jednak pojawia się ex dziewczyna Pana Młodego, która… ma na sobie suknię ślubną!

Zdesperowana krzyczy i prosi swojego byłego faceta o wybaczenie. Gdy jego nowa wybranka patrzy na wszystko z ogromnym zdumieniem, dziewczyna odpowiada jej jednym zdaniem: To nie moja wina.

Panna Młoda nie wytrzymała

Kobieta zdecydowanie nie potrafiła sobie poradzić z faktem, iż jej były stoi na ślubnym kobiercu z inną kobietą.

– Kobieta zerwała ze swoim byłym, ponieważ mieli różne osobowości – czytamy na portalu metro.co.uk.

Nic dziwnego, że właściwa Panna Młoda nie chciała być dłużej uczestniczką tego felernego przedstawienia. Wściekła puściła dłoń swojego ukochanego i… po prostu wyszła. Na jej twarzy malowało się zażenowanie i rozgoryczenie zaistniałą sytuacją.

Pan Młody pobiegł za swoją ukochaną

– Mamy tutaj nieoczekiwaną sytuację – słyszymy na nagraniu komentarz urzędnika stanu cywilnego.

Zdezorientowany Pan młody ze wszystkich sił starał się uwolnić z sideł swojej byłej dziewczyny, która nieustannie łapała go za rękę i robiła wszystko, aby skutecznie zrujnować ceremonię.

Niestety tym razem nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy Pan Młody w ferworze wydarzeń zobaczył swoją uciekającą sprzed ołtarza swoją wybrankę…natychmiast za nią pobiegł. Jego zrozpaczona ex pozostała sama.

Jak widać zdesperowane kobiety dla byłej miłości są w stanie zrobić naprawdę wiele. A wy co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna Młoda

Ex kobieta musiała być naprawdę zdesperowana. Krzyczała i błagała o powrót!

Panna Młoda

Zażenowana i rozgoryczona Panna Młoda postanowiła wyjść!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kierowca postanowił walczyć z dziurami w drogach w pomysłowy sposób. Użył do tego… lalek
  2. Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Zawartość jej żołądka zaskoczyła wszystkich
  3. 12-latka z Bielska-Białej urodziła dziecko. Władze szpitala ostro zareagowały
  4. Noworodek został znaleziony pod drzwiami. Matka zostawiła przy nim przejmujący list
  5. Primark w Polsce jednak powstanie! Marka podpisała kontrakt z warszawską galerią handlową