Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Para nie ścinała włosów od 15 lat. Przeszli metamorfozę i nie poznali siebie nawzajem
Martyna Derdak
Martyna Derdak 28.12.2019 18:19

Para nie ścinała włosów od 15 lat. Przeszli metamorfozę i nie poznali siebie nawzajem

Żona
fot. facebook.com/johnpolocoaching

Para zapuszczała włosy przez 15 lat. Kiedy postanowili, że najwyższy czas przejść jakąś metamorfozę, doznali szoku. Okazało się, że małżeństwo nie poznało siebie nawzajem. To naprawdę ogromna zmiana.

Pewna zarośnięta para nie obcinała swoich włosów od ponad 2 dekad. Kiedy zdecydowali się na zmianę, nie sądzili, że będzie ona aż tak radykalna. Nie mogli uwierzyć, że nie poznali siebie nawzajem.

Para nie obcinała włosów przez 15 lat

Pewna para przez wiele lat nie obcinała swoich włosów. Chociaż młodość jest okresem, w którym uwielbiamy eksperymentować z naszym wizerunkiem, to z wiekiem coraz rzadziej poddajemy się jakimkolwiek metamorfozom. Wszystko w naszym życiu staje się statyczne, łącznie z tym jakie nosimy ubrania, czy też fryzury. Mimo tego, że lubimy nasz styl, czasami nam się nudzi. Wtedy właśnie najczęściej zapada decyzja o tym, aby radykalnie odmienić swój wizerunek.

Taką parą jest właśnie Charles i Michelle, którzy, kiedy weszli w okres wieku średniego, postanowili, że chcą raz na zawsze odmienić swój wygląd. Wcześniejszych włosów nie obcinali przez 15 lat, a jak doskonale wiadomo, fryzura ma ogromny wpływ na to, jak wyglądamy. Zaczęli więc właśnie od tego kroku.

Dlaczego para przez wiele lat nie zmieniała wizerunku?

Charles jest byłą gwiazdą rocka i właśnie z tego powodu bardzo ciężko było mu pożegnać się z długimi włosami. Jego żona Michelle również od ponad dwóch dekad nie decydowała się na żadne cięcie. Powodem tego był fakt, że najlepiej czuła się wtedy, gdy obcinała swoje włosy sama.

Do wielkiej metamorfozy zachęciła ich 17-letnia córka. Postanowiła, że to najwyższy czas, aby jej rodzice zafundowali sobie świeży, nowy wygląd. Mimo że para przystała na propozycje, najtrudniejszy był dla nich moment zmiany wyglądu włosów. Wiedzieli jednak, że jest to konieczne, dlatego zaproponowali, że oprócz nowej fryzury również je przefarbują. Chcieli wyglądać nie tylko elegancko, ale też wpisywać się w miejsce, w którym pracują.

Metamorfozę przeprowadziła Tabatha Coffey. Kobieta jest australijską fryzjerką, właścicielką znanego salonu, a także prawdziwą gwiazdą telewizyjną. Zmiana wywarła ogromny szok na twarzy ich córki, która nigdy wcześniej nie widziała swojego ojca z krótkimi włosami.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Para przeszła radykalną metamorfozę.

para

Małżeństwo nie obcinało swoich włosów przez 15 lat.

para

Do zmiany nakłoniła ich 17-letnia córka.

para

Zmienili się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia.Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: webniusy.com