Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Paweł Domagała pochwalił się zjawiskowo piękną żoną. To córka gwiazdora Kiepskich!
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.10.2023 08:32

Paweł Domagała pochwalił się zjawiskowo piękną żoną. To córka gwiazdora Kiepskich!

Paweł Domagała
Kim jest żona Pawła Domagały? fot. KAPiF

Paweł Domagała to uwielbiany muzyk, którego piosenki zna cała Polska. O wiele mniej jednak wiadomo o jego życiu prywatnym, a w szczególności małżeństwa. Choć wspólnie są od wielu lat, rzadko kiedy pokazują się razem publicznie. Tym jednak razem muzyk zapozował na ściance z ukochaną.

Paweł Domagała ma piękną żonę

Paweł Domagała cieszy się nie tylko popularnością, ale również może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, które stale śledzi jego losy i chętnie ogląda jego występy, chociażby w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. 

Gwiazdor ponad dekadę temu wziął ślub z miłością swojego życia. Owocem tej wspanialej relacji są córki: Hania i Basia. Choć widzowie i internauci często mogą widzieć Pawła przed kamerami czy błyskiem fleszy, najczęściej pojawia się tam sam. Tym jednak razem zrobił wyjątek i na premierze serialu “Rafi” zapozował na ściance ze swoją ukochaną. 

Miał trzy żony, ale skłamał, że jest gejem. Teraz ogłosił kolejne zaręczyny! Śliczna Jolanta zawróciła w głowie Jacka Borkowskiego

Kim jest żona Pawła Domagały?

O ile Pawła Domagałę doskonale znają jego słuchacze oraz telewidzowie, tak wiele osób może nie kojarzyć jego żony. Wybranką serca artysty jest Zuzanna Grabowska, która również spełnia się w aktorstwie. Kobieta jest córką Andrzeja Grabowskiego, odgrywającego rolę Ferdynanda Kiepskiego w serialu “Świat według Kiepskich”. 

Zuzanna Grabowska zadebiutowała w spektaklu telewizyjnym już w latach 90. Po dziś dzień spełnia się jako aktorka. Na przestrzeni lat była związana z kilkoma teatrami, a od 2012 roku jest aktorką Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie.

Paweł Domagała zapozował na ściance z żoną

Na dniach miała miejsce premiera serialu pt. “Rafi”, w którym jedną z głównych ról odgrywa właśnie Paweł Domagała. Na uroczystym wydarzeniu związanym z produkcją nie mogło więc go zabraknąć. Na evencie pojawił się w towarzystwie swojej ukochanej żony. 

Para wspólnie zapozowała na ściance, nie szczędząc czułości i uśmiechów. Piękna żona gwiazdora tego wieczoru miała na sobie błękitny garnitur, który dopełniła stylową apaszką przewiązaną na szyi. Ich wspólne zdjęcia momentalnie obiegły sieć i zachwyciły nie tylko fanów. 

Paweł Domagała z żoną  (1).jpg
Paweł Domagała z żoną, fot. KAPiF
Paweł Domagała z żoną  (2).jpg
Paweł Domagała z żoną, fot. KAPiF