Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > W Pepco same hity, do sklepów ruszą tłumy. Ceny zachęcają jak nigdy, za niewielkie pieniądze uszczęśliwisz każde dziecko
Karol Osiński
Karol Osiński 19.11.2020 12:04

W Pepco same hity, do sklepów ruszą tłumy. Ceny zachęcają jak nigdy, za niewielkie pieniądze uszczęśliwisz każde dziecko

pepco
fot. Materiały Prasowe Pepco

Pepco przedstawiło swoje propozycje prezentów świątecznych dla dzieci. Z uwagi na to, ze powoli wkraczamy w sezon przedświąteczny, a przy tym rozpoczniemy poszukiwania idealnych prezentów dla dzieci i bliskich, sieć zaproponowała idealne rozwiązania. Do 50 zł zakupisz doskonały prezent jednakowo dla chłopców, jak i dziewczynek.

Sieć sklepów Pepco zaproponowało swoim klientom idealne rozwiązanie w kwestii prezentów świątecznych dla dzieci. Osoby myślące nad prezentem dla chłopca, który będzie zadowalający, a przy tym nie obciąży znacząco budżetu, mogą zakupić pianinko z 4 figurkami do wyboru za 50 zł. Z kolei osoby poszukujące prezentu dla dziewczynki mogą zdecydować się na zakup walizeczki z lalką za jedyne 30 zł. Ale to nie wszystko.

Pepco prezenty świąteczne

Z uwagi na to, że zakupy przedświąteczne nie należą do najłatwiejszych, sieć sklepów Pepco wyszła naprzeciw swoim klientom, przedstawiając swoje oferty, które są prawdziwymi hitami cenowymi.

Nie od dziś wiadomo, że poszukiwanie prezentów świątecznych dla dzieci nie należy do najłatwiejszych. Zazwyczaj decydujemy się na zakup rzeczy, które jednakowo zadowolą dziecko, jak i nie obciążą znacząco naszego budżetu. Wobec tego oferta sklepu jest wprost idealna.

Pepco przedstawiło propozycje prezentów świątecznych dla chłopców i dziewczynek do 50 zł. W szczególności warto przyjrzeć się figurkom z serii L.O.L., które okazały się hitem w ostatnich miesiącach.

W sklepach Pepco znajdziemy figurkę L.O.L. Fuzzy Pets, które są jedną z odsłon uroczych zwierzątek. Tym razem producenci dodali do nich futerko, które można dowolnie stylizować.

  1. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób
  2. Wiśniewski nie wytrzymał, zrównał z ziemią Świerzyńskiego. Wszystko poszło na żywo w Polsacie
  3. Sprzed chwili: Minister podpisuje dokumenty, tysiące Polek i Polaków odczuje skutki. Chodzi o dodatkowe pieniądze dla nauczycielek i nauczycieli

Oferty świąteczne Pepco

Za jedyne 30 zł można zakupić klocki kostki magnetyczne z obrazkami z bajki Psi patrol, które sprawiają wielką radość zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Jednak to nie wszystko. W cenie 50 zł czeka na nas pianinko z 4 figurkami do wyboru Psi patrol lub Świnka Peppa.

Dla Twojej córeczki, siostrzenicy, wnuczki, czy innej bliskiej Twemu sercu dziewczynki Pepco również przedstawiło absolutny hit cenowy. Jest nią walizeczka Hatchimals Pixies, w której zestawie znajduje się laleczka oraz wszelkie akcesoria. A to za jedyne 20zł!

Warto zauważyć, że z uwagi na szalejącą pandemię koronawirusa nie wszyscy zdecydują się na zakupy stacjonarne, zatem rozsądnym wyjściem będzie decyzja o wcześniejszym wybraniu się na zakupy, lub zakupy internetowe.

Jednak w przypadku świątecznych zakupów przez internet należy wziąć pod uwagę również ewentualny czas dostawy zamówionych produktów. Wyjątkowa sytuacja sprawia, że kurierzy mają ręce pełne pracy, a Święta niewątpliwie tylko pogorszą sprawę.

Jeśli zdecydujemy się na zbyt późny zakup prezentów w sieci, możemy spodziewać się opóźnień, dlatego zalecamy wcześniejszy wybór prezentów. Pepco wydaje się bardzo rozsądnym wyborem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pepco

Pepco zaoferowało klientom doskonałe i tanie rozwiązania w kwestii prezentów świątecznych dla chłopców i dziewczynek.

Pepco

Już do 50 zł można zakupić doskonałe produkty, z których dzieci będą bardzo zadowolone.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja zatrzymała ją podczas Strajku Kobiet. Sąd właśnie podjął decyzję w sprawie aresztu dla Izy
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: RMF FM przekazało informacje w sprawie niedziel handlowych. Wiadomo już, jakie są najnowsze ustalenia
  4. Zacznie się dziś od 18.00. Przygotowania rozpoczęto już w nocy, zabezpieczono najważniejsze miejsca przed „Strajkiem kobiet”
  5. Żona chciała przyłapać męża na zdradzie. Zainstalowała kamery i nogi się pod nią ugięły, gdy obejrzała nagranie
  6. Mieszaniec chihuahua wiele w życiu wycierpiał. Mimo dziwacznego wyglądu jest dziś prawdziwą gwiazdą
  7. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane

Źródło: se.pl