Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pepco wprowadza niespotykaną ofertę. Mnóstwo artykułów za kilka złotych, Polacy mogą się obłowić
Kinga Majewska
Kinga Majewska 24.04.2020 16:53

Pepco wprowadza niespotykaną ofertę. Mnóstwo artykułów za kilka złotych, Polacy mogą się obłowić

pepco
fot. Materiały Prasowe Pepco

Pepco to sieć sklepów, która swoim asortymentem przypomina połączenie sklepu odzieżowego z Ikeą. Można tam znaleźć ciekawe produkty za stosunkowo niewielką cenę. Nowa oferta sklepu zaskoczy wszystkich. Ta wyjątkowa promocja potrwa tylko do 2 maja. Nie ma co zwlekać. Ilość produktów jest ograniczona.

Pepco kolejny raz zaskakuje swoich klientów. Nie jest to pierwszy raz kiedy sklep rusza z dużymi wyprzedażami. Ma on w swojej ofercie różne przeróżne produkty – od odzieży nawet po rzeczy do ogrodu. Ta oferta skusi każdego zakupoholika. Mamy informację, co wchodzi w skład promocji.

Pepco wprowadza super ofertę

Pepco to jedna z najlepiej znanych sieci sklepów z odzieżą dla dorosłych i dla dzieci oraz z artykułami do wystroju wnętrz. Sklepy te znajdują się w niemalże każdym mieście, a oferta kusi coraz to większą klientelę.

I tym razem Pepco postanowiło zaskoczyć swoich wiernych zakupoholików. Wszystkie artykuły kupisz 30 proc. taniej w sklepach w całej Polsce. Promocja trwa do 02.05.2020. Przykładowo za dziecięcą koszulkę zapłacisz nawet 5 zł. Brzmi kusząco prawda?

  1. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała przejmujące nagranie. Fani: ”Płakać się chce, jak się na to patrzy”
  2. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  3. ”Milionerzy”: wpadka uczestnika. Mógł wygrać ogromną sumę, poległ na prostym pytaniu

Wielkie wyprzedaże w sklepach

Pepco stara się nadrobić stracony dotychczas czas. Koronawirus dał się we znaki wszystkim supermarketom. Dziś informowaliśmy o niezwykłej ofercie Biedronki, która podjęła współpracę z Universal Music Polska.

Wczoraj natomiast przekazaliśmy wiadomości o wielkiej wyprzedaży Lidla. Te wszystkie promocje brzmią kusząco, lecz należy pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach i się do nich stosować. Bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu – pamiętajmy o tym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pepco

Ta oferta jest niezwykła.

pepco

Wszystko -30%.

Tagi: oferta pepco