Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Petarda urwała palce Norbiemu. Szokujące nagranie [Mamy komentarz Norbiego]
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.01.2018 15:13

Petarda urwała palce Norbiemu. Szokujące nagranie [Mamy komentarz Norbiego]

pixabay.com

Zobaczcie, jak kończy się nieodpowiedzialna zabawa z fajerwerkami. Nagranie jest szokujące, tylko dla osób dorosłych! Mamy też oficjalne stanowisko piosenkarza.

Szokujące nagranie trafiło do sieci! Widzimy na nim rozerwaną i zakrwawioną rękę bohatera wideo. Norbi, bo taki pseudonim ma chłopak z nagrania, nie będzie dobrze wspominał tej sylwestrowej nocy.

Nagranie powstało tuż po północy. Słyszymy na nim krzyki przerażonej kobiety, której kolega nie otwiera oczu. Mężczyzna leży nieprzytomny na ziemi, ludzie wokół próbują zatamować krew i ocucić go. Petarda najprawdopodobniej urwała Norbiemu dwa palce. 

Mamy komentarz Norbiego

Uspokajamy, poszkodowanym nie jest jednak znany nam wszystkim Norbi, piosenkarz i osobowość telewizyjna, ale chłopak, który ma taki pseudonim. Mimo wszystko, poprosiliśmy o oficjalny komentarz znanego piosenkarza:

Bardzo mi przykro i cieszę się, że to nie ja! Palce powinno wkładać się tam, gdzie trzeba. Na szczęście ja mam wszystkie palce na miejscu! – powiedział dla Lelum.pl znany piosenkarz.

Zobaczcie SZOKUJĄCE nagranie:

ZOBACZ TEŻ:7-letnia dziewczynka powiększyła sobie piersi w ramach prezentu świątecznego!

Zobacz też inne wideo: